Wolyn izle
Tür:
Dram, Tarihi ve Savaş Filmleri
Kategori:
2016 Filmleri, 720p film izle, Film izle, HD Film izle, İMDB 7.0 +, Türkçe Altyazılı Filmler
Yapım:
Polonya
IMDB Puanı:
7.7
Yönetmen:
Wojciech Smarzowski
Oyuncular:
Arkadiusz Jakubik, Michalina Labacz, Wasyl Wasylik
Etiketler:
,

Wolyn izle

Yükleniyor
Reklamı Geç

Filmin Konusu

Aynı köyden Ukraynalı bir çocuğa aşık olmasına rağmen Zosia adındaki Polonyalı bir kız zengin bir dul ile evlenmek zorunda kalır. Çok geçmeden İkinci Dünya Savaşı’nın başlaması ile etnik ayrımlar ve gerilimler de başlar. Savaş kaosunun orta yerinde ise Zosia hayatta kalmaya çalışacaktır.

Bu Filme 33 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. hekim dedi ki:

  bu film insanoğlunun ne kadar barbar ve iğrenç bi yaratık olduğunun orjinal kanıtıdır

 2. hektank dedi ki:

  bu çomarların parlattığı abdülhamit döneminde bunun daha fazlası balkanlarda türklere yapıldı..2.5 milyon türkü telef ettiler...düşün bu filmde aynı dinden aynı ırktan insanlar var...farklı dinden farklı ırktan ve onları 500 yıl yöneten türklere yaptıklarını hayal et...ve abdülhamitin hiçbirşey yapmadığını düşün

 3. Asena dedi ki:

  Bu olayların bir benzeri de bizim Kurtuluş Savaşı esnasında Anadolu'da yaşandı. Birlikte yaşadığımız Kürtler, Rum-Yunan ve Ermeniler.. arkalarına emperyalist güçleri alıp Anadolu'da ki Türk varlığını yok etmek istediler fakat başarısız olunca Britanya'nın gemilerine binip defolup gittiler. Bu filmden sonra M.K Atatürk Paşa'nın ve silah arkadaşlarının, gazilerimiz, şehitlerimiz.. değerini çok daha iyi anladım. Bizi bu topraklarda korudukları için Allah hepsinden razı olsun. Mekanları cennet olsun.

 4. Samedzic dedi ki:

  izlediğim 1 saat 47 dakikami ver tam vakit kaybi böyle insanlık dışı film mi olur bizde olsa çok tepkiler olurdu