Kullanıcı Ort: 5.9 / 10           Toplam Oy: 11
Western izle
Tür:
Dram
Kategori:
2017 Filmleri, HD Film izle, İMDB 7.0 +, Türkçe Altyazılı Filmler
Yapım:
Almanya, Bulgaristan, Avusturya
IMDB Puanı:
7.2
Film Süresi:
Yönetmen:
Valeska Grisebach
Oyuncular:
Meinhard Neumann, Reinhardt Wetrek, Syuleyman Alilov Letifov, Veneta Fragnova
Etiketler:

Western izle

Filmin Konusu

Bir grup Alman inşaat işçisi, Bulgaristan kırsalındaki uzak bir şantiyede zorlu bir işe başlar. Yabancı topraklar, erkeklerin macera duygusunu uyandırır ama aynı zamanda dil engeli ve kültürel farklılıklar nedeniyle kendi önyargıları ve güvensizlikleri ile karşı karşıya kalırlar. Ortam bir anda iki adamın köylüler tarafından takdir edilip beğenilmek için yarıştığı bir güç gösterisine dönüşür. 2017 Almanya, Bulgaristan, Avusturya ortak yapımı olan dram türündeki Western adlın 15 farklı dalda ödülü bulunmaktadır.

Bu Filme 7 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. YunuS dedi ki:

  O puanı kesinlikle hak etmeyen sıradan bir film

 2. savaş koç dedi ki:

  Spoiler Yorum!!! Yorumu Görmek için tıklayınız.

 3. savaş koç dedi ki:

  Filmde geçen herkezin emeğine sağlık roller falan çok gerçekçi ve çok doğal bi film olmuş bildirim gelir gelmez izledim.. dağlar taşlar şantiye işçileri köy yeri ve halkı biran kendimi orda zannettim..

 4. Niko dedi ki:

  Film sanki yaşanıyor gibi çekilmiş. Cazip tarafı bu. Alman işçiler ile bulgarlar arasındaki ilişki doğal bir şekilde yansıtılmış ve güzel bulgar muziği ile süslenmiş. Davul zurna olduğunda Türk müziğide araya girmiş. Vurdulu kırdılı filmlerden sonra huzur veren bir yapısı var.

 5. Faruk Çağla dedi ki:

  Oyuncular çok gerçekçi, hissederek oynamışlar. Yönetmen şahane. Diyaloglar çok doğal. Sanki onlarla oradayım gibi hissettim.