Kullanıcı Ort: 7.5 / 10           Toplam Oy: 2
Uçuş 7500 Türkçe Dublaj HD izle
Tür:
Gerilim - Heyecan, Gizem, Korku
Kategori:
2014 Filmleri, HD Film izle, Türkçe Dublaj Filmler
Yapım:
ABD , Japonya
IMDB Puanı:
4.8
Film Süresi:
Yönetmen:
Takashi Shimizu
Oyuncular:
, Leslie Bibb, Ryan Kwanten
Etiketler:
, ,

Uçuş 7500 Türkçe Dublaj HD izle

Sorunlar İçin Sık Sorulan Soruları Okuyun


Filmin Konusu

Japonya 1972 doğumlu yapımcı, yazar ve direktörün yönetmenliğini üstlendiği Uçuş 7500 izlemek isteyenler için, öncelikle orta düzeyde bir korku, gerilim filmi olduğunu söyleyerek İMDB kullanıcıları tarafından 5.0 değerinde puan aldığını da belirtelim. Craig Rosenberg’in hikaye ve kurgusundan sorumlu olduğu filmde başrol olarak Leslie Bibb, Ryan Kwanten ve Amy Smart gibi isimler yer alıyor.

Yeni evli genç çift Brad ve Pia yakın arkadaşlarıyla birlikte Japonya’ya seyahat etme kararı alırlar. Toparlanıp yola koyulduktan sonra uçak havalanır ve yolculuk başlar, fakat bir süre sonra uçak Türbülansa girer ve gizemli olaylar yaşanmaya başlar. Daha sonra öğreneceklerdir ki, uçak dünya dışından gelen bir takım güçlerin saldırı altındadır. Uçakta görev yapmakta olan hosteslerden Leslie’de bu faciadan kurtulmaya çalışanlardan biridir.

Bu Filme 2 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

  1. efe cenk dedi ki:

    FİLMİN SONU YOK. BU FİLMİN SENARYOSUNU YAZAN SENARİSTİN BEYNİNİ S****M BEN. TOM VE JERRY İ İZLEYİN DAHA İYİ. COK B*KTAN Bİ FİLM. VE FİLME UYUZ OLDUGUM ICIN YAZIYORUM BU YORUMU. TİRBÜLANSA GİRİYOR UÇAK VE UCAKTAKI OKSİJEN MIKTARI DUSUYOR HERKES ÖLÜYOR AMK. 2 ERKEK 2 KADIN SAP GİBİ KALIYOR AMA ASLINDA ONLARDA ÖLÜYOR KENDI CESETLERINI GÖRÜYOR FALAN FİLAN. ÖYLE BOLTAN Bİ FİLM İŞTE