Kullanıcı Ort: 7 / 10           Toplam Oy: 6
Truva HD izle
Tür:
Aksiyon, Macera
Kategori:
2004 Filmleri, HD Film izle, İMDB 7.0 +, Ölmeden izle, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler
Yapım:
Malta, İngiltere, ABD
IMDB Puanı:
7.2
Film Süresi:
Yönetmen:
Wolfgang Petersen
Oyuncular:
, , ,
Etiketler:
, ,

Truva HD izle

Filmin Konusu

Dünyaca ünlü oyuncu Brad Pitt’in en önemli karakterlerden birini canlandırdığı Truva adlı Epik türdeki Aksiyon, Macera unsurlarını barındıran filmde Eric Bana ve Orlando Bloom gibi önemli isimlerde yer alıyor. 14 Mayıs 2004 tarihinde Türkiye’de vizyona giren, çekimleri ABD, İngiltere ve Malta’da yapılan Troy Wolfgang Petersen tarafından yönetilmiştir. 175 Milyon Dolara mal olan, sinema versiyonu 2 saat 43 dakika, uzun versiyonu 3 saat 16 dakika uzunluğa sahip olan filmin hasılatı ise 500 Milyon Dolardır.

M.Ö 1250 yılında geçen hikayede, Bronz çağının sonlarındayız ve gelişmekte olan iki ayrı millet arasında geçenlere şahit oluyoruz. Truva prensi Paris’ten sonra çatışmaya girer ve Paris’in Isparta Kraliçesi Helen’i, eşi Menelaus’tan ayırarak kendisi ile beraber Truva’ya gelmesi için ikna etmiştir. Bundan haberi olan Menelaus, Truvalılar tarafından alınan karısını geri alabilmek için kardeşi Agamemnon’a giderek yardım ister. Agamemnon ise kardeşinden gelen bu yardımı güç elde edebileceği bir fırsat olarak değerlendirmek ister. Artık, 50.000 asker ve 1000 gemi ile birlikte Truva’ya bir savaş açılmıştır. Yunanların en büyük savaşçısı Aşil ile beraber, yenilgi görmemiş Yunan ordusu Truvalılara karşı büyük bir savaşa girer…

Bu Filme 5 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. Nese gulec dedi ki:

  Tesekkurler

 2. NAZ YILMAZ dedi ki:

  SÜRÜKLEYİCİ VE HEYECANLI BİR FİLM. TAVSİYE EDERİM.

 3. Halo dedi ki:

  Spoiler Yorum!!! Yorumu Görmek için tıklayınız.

 4. Serizawa dedi ki:

  -sarıların mı! sarıların sülo sen miydin? bileydim valaha dövüştürmezdim sizi, şunu al, al oğlum çekilme. :):)

 5. İsmaiL dedi ki:

  ÖNCEDENDE İZLEDİM HALADA İZLİYORUM. GÜZEL Bİ FİLM. 7.2 İMDB PUANI AZ EN AZ 8.5 İMDB PUANI ALMALIYDI. KÖTÜ FİLMLERE VERİLEN 8.0 İMDB LER BÖYLE GÜZEL BİR FİLME HAKARET OLARAK SAYILMALI !!!!!