Kullanıcı Ort: 7.7 / 10           Toplam Oy: 7
The Endless izle
Tür:
Bilim Kurgu, Fantastik, Korku
Kategori:
2017 Filmleri, HD Film izle, Türkçe Altyazılı Filmler
Yapım:
ABD
IMDB Puanı:
6.5
Film Süresi:
Yönetmen:
Justin Benson, Aaron Moorhead
Oyuncular:
Callie Hernandez, Emily Montague, Lew Temple
Etiketler:

The Endless izle

Sorunlar İçin Sık Sorulan Soruları Okuyun


Filmin Konusu

İki erkek kardeş, on yıl önce kaçtıkları UFO tarikatını tekrar ziyaret etmeleri için ilham veren şifreli bir video mesajı alırlar. Gençken bulamadıklarını belki yeniden buluruz umuduyla, tarikata katılan kardeşler, kampı çevreleyen açıklanamayan fenomenlerle karşı karşıya kaldıklarında, tarikatın inançlarını yeniden düşünmek zorunda kalırlar.

Bu Filme 10 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. Muhtar dedi ki:

  Önceden söyleyeyim, güzel bir film. Sonsuzlukla alakası yok aslında. Daire şekilli belirli bir alanı yöneten (tüm film boyunca sadece 1 defa gösteriliyor, o da sonda ve bulanık olarak) gizli bir gücün "eğlence"si için bir takım insanları ora hapsetmesinden, oradakı hayatın belirli bir noktadan sonra tekrar tekrar sonsuza kadar kendini tekrarlamaslından, çocukken orada olmuş 2 kardeşten küçüyünün oranı hala özlediğinden dolayı büyük ağabeyinin geçici olarak kardeşini oraya götürmesinden ve hakikati öğrendikten sonra oradan çıkma çabalarından bahseden bir film. Filmde bilim - kurgu fazla olomasa da senaryo ve oyunculuk bastırmış o zayıf yönünü. İzlenebilir ve kaliteli film bence. Emeği geçenlere sonsuz teşekkürler, puanım 6/10. Herkese iyi seyirler

 2. darkberg dedi ki:

  yorumlarda yazan "sonradan gelişen olaylar sizi filme çekiyor" kısmına takılıp sonuna kadar izlemekle hata yaptım. Oyunculuk, kurgu, çekimler, efeckler "sıfır"..Korku unsuru yok. bilimkurgunun yanından geçmiyor. Bir kaç fantastik olay var sadece. Kafada çok soru işareti kalıyor. zaten çok durağan geçiyor.. "belki sonu iyi biter "diye bekle bekle.. Bence uzak durun. "bi şansımı deneyim" diyorsanızda siz bilirsiniz :)

 3. 5harfli dedi ki:

  sonsuz yaşamak isteyen insanların neden sonsuz yaşamamaları gerektiğini anlatan bir film

 4. KLONDIKE dedi ki:

  Spoiler Yorum!!! Yorumu Görmek için tıklayınız.

 5. Niko dedi ki:

  Bizim ucuz Türk korku filmleri gibi. Kelimelerle esrarengiz bir durum yaratma ve biraz da saçma sapan konuşma gibi. Vaktinizi geçirmek istiyorsanız seyredin bence. Sonuç ta saçma bir döngüyü giriş. Sonuç ucuz bir film.

 6. 4US dedi ki:

  çok değişik bir film yorumlayamadım ama sıkılmadım ben çünkü ufo lu uzaylılı filmleri seviyorum biraz gerilimde var azıcık

 7. Blueloneliness dedi ki:

  Enteresan ve hoş bir filmdi sıkıcı başlıyor ama sonrasında gelişen konular ile sizi filmin içine çekiyor.Her ne kadar sonu beklediğim gibi bitmese de,izlemenizi tavsiye ederim.

 8. Farazı dedi ki:

  Film de anlam bütünlüğü yok garip bir film izlemek isteyen izlesin