Kullanıcı Ort: 7 / 10           Toplam Oy: 1
Temmuz Soğuğu izle Türkçe Dublaj Full HD
Tür:
Dram, Gerilim - Heyecan, Polisiye - Suç
Kategori:
2014 Filmleri, HD Film izle, Türkçe Dublaj Filmler
Yapım:
ABD , Fransa
IMDB Puanı:
6.8
Film Süresi:
Yönetmen:
Jim Mickle
Oyuncular:
Don Johnson, Michael C. Hall, Sam Shepard
Etiketler:
, , ,

Temmuz Soğuğu izle Türkçe Dublaj Full HD

( HD Kalite ) Tek VidMoly Tek Load Tek Mail.ru FragmanYorum yap

Sorunlar İçin Sık Sorulan Soruları Okuyun


Filmin Konusu

2014 23 Mayıs tarihinde ABD sinemalarında yerini alan Temmuz Soğuğu 720p izleme fırsatından tüm kullanıcılarımız faydalanabilir. Jim Mickle’in 109 dakikalık filmde yönetmenlik yaptığı ve Nick Damici’nin ise senaristliğini yaptığı film polisiye, gerilim unsurları içeriyor.

Richard Danein Texas’ın doğusunda küçük bir kasabada ailesiyle birlikte normal bir hayat sürdüren sıradan bir adamdır ve evine giren bir hırsızı nefsi müdafa yaparak öldürmesiyle başlayan hikayemizde, öldürülen çocuk aranan suçlulardan biridir ve yine eski suçlulardan biri Ben Russella’nın oğlu olduğu söylenmektedir. Ancak çok farklı gelişen olaylar başlarda birbirlerine düşman olmalarına rağmen, sonradan iyi bir dost hatta baba ve oğul ilişkisi yaşamaya başlamalarına kadar uzanacak, daha sonra ise olayların arkasında ki hayal bile edemeyecekleri gerçekleri öğrenecekler…

Bu Filme 2 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

  1. Recep dedi ki:

    Çok fazla bir şey beklemeyin.Başlangıç iyiydi ama sonraları...Bana göre basit bir polisiye filmiydi.Tabi herkesin görüşü başkadır.Ben 2.parttan sonra kapattım.

  2. uğur dedi ki:

    Harbiden güzel flimdi.İzleyin...