Ajan Türkçe Dublaj & Altyazılı 720p izle

Aile Ortamında İzlemeyin.

Reklamı Geç 9 saniye kaldı...
Sorunlar İçin Sık Sorulan Soruları Okuyun


Filmin Konusu

12 Haziran 2015 tarihinde Türkiye sinemalarında izleyici karşısına geçen Ajan filminin başrollerini Melissa McCarthy, Rose Byrne ve Jude Law yer alıyor. Son olarak Hızlı ve Öfkeli 7 filminde alışmadığımız bir şekilde kötü karakter rolüyle karşımıza çıkan Jason Statham’ın da yer aldığı Spy isimli filmin yönetmenliği ve senaristliği ise Paul Feig‘e aittir. 28 Bin civarı bir oylama ile IMDB’de 7,6 değerinde puana sahip olarak, Aksiyon türünde Komedi ve Suç unsurları işlenerek diğer Ajan filmleriyle alay ederek başarılı not alan sayılı filmlerden biri olarak akıllarımızda kalacağa benziyor. 65 Milyon Dolar değerinde çekim bütçesi dahilinde ABD’de tamamlanan filmin genel olarak hasılatı ise 135 Milyon Dolardır.

Susan CIA adına masa başı görevi yapan bir analisttir ve saha görevinde ki ajanların işlerini başarıyla tamamlamasına yardım ederek büyük bir rol oynamaktadır. Kısaca perde arkasında gizlenen gizli kahraman olarak bilinen Susan Cooper bir süredir çalıştığı partneri Bradley Fine ile beraber çok iyi ikili haline gelmişlerdir. Fakat verilen son görevde Bradley dahil CIA’in en gözde ajanlarından biri Rick Ford’un da gerçek kimlikleri ifşa olur ve artık ölümcül silahlar satarak Dünya’yı tehlikeli bir sona götürmek isteyen örgütün içine sızma görevi Susan’a kalır. Şimdiye kadar hiç saha görevine çıkmayan Susan, yapmak zorunda olduğu ilk saha görevinde bilmediği yönlerini keşfedecek, bu zamana kadar farkında olmadığı yeteneklerini konuşturacaktır…

Bu Filme 174 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. Erhan dedi ki:

  diyaloglar replikler çok diretme ve uzattıkça uzatmışlar. jason statham ve jude law filmin genel toplamında toplasanız 15 dakka görülüyorlar.. Adeta Melissa McCarthy'ye filmde destek amaçlı rol almışlar.. hani aktör dayanışması gibi bir şey olmuş. filmin iyi gişesi olmuşsa zaten bu yüzden olmuşdur ama izleyicide yanıltıcı bir gişe oluyor.. Boş vaktiniz varsa izleyin çokda sıkıcı konusu yok ama çokda süprizide yok..Eğlenceli orta halli bir film..

 2. Adanalı dedi ki:

  Film boyunca kahkaha attım muhteşemdi

 3. Barış dedi ki:

  Film bomba Josan sthom için açtım ama yine efso olmuş

 4. ss dedi ki:

  İdare eder 10 üzerinden 6.5 bence

 5. Eray dedi ki:

  Admin filmleri RAJ'a yüklediğiniz için teşekkürler. AKK'da olduğum zaman RAJ'dan izliyorum ve kesinlikle donma olmuyor. Çok iyi bir player.