Kullanıcı Ort: 7 / 10           Toplam Oy: 2
Sona Doğru Türkçe Dublaj 720p izle
Tür:
Aksiyon, Dram, Macera
Kategori:
2013 Filmleri, HD Film izle, Türkçe Dublaj Filmler
Yapım:
ABD
IMDB Puanı:
6.9
Film Süresi:
Yönetmen:
J.C. Chandor
Oyuncular:
Etiketler:

Sona Doğru Türkçe Dublaj 720p izle

Sorunlar İçin Sık Sorulan Soruları Okuyun


Filmin Konusu

Margin Call’un yönetmeni J.C. Chandor’ın senaryosunu yazıp yönetmenliğini yaptığı filmin başrolünde usta sinemacı Robert Redford bulunuyor.
Hint Okyanusu’nda tek başına gezinti yapan bir adam, yatının bir gemi konteynırına çarpması üzerine bilincini kaybeder. Uyandığında bilinci yerinde değildir ve kazayı yavaş yavaş hatırlamaya başlar. Telsiz, radyo ve navigasyon ekipmanını kaybetmiştir ve vahşi bir fırtınanın tam ortasında kalmıştır. Teknik donanımları olmadan bir hiç olan adam direnişi ve tecrübeli denizcilik geçmişi sayesinde hayatta kalacağına inanmaktadır. Okyanusun ve dalgalarının sesine kulak verir ve planlarını bu dalgalara göre yaparak yakınlarından bir geminin geçmesini dilemeye başlar. Ancak bu direniş hali zannettiği kadar kolay olmayacaktır. Zira okyanus son derece tehlikeli köpekbalıklarıyla doluyken doğal kaynakları da tükenmek üzeredir.

Filmakinesi.com

Bu Filme 1 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

  1. veysel dedi ki:

    denizde tek başına kalan adamın hayatta kalma çabasını anlatıyor.
    kötü yanları: 1-hiç konusma yok 2-karakter çok sıkıcı 3-bazı çok saçma şeyler var örn. adam üstünde durdugu şeyi yakıyor. :) 4- aynı şey bizim başımıza gelse hiç bir şey yapamayız çünkü ögretici hiç bir şey yok gördün dördün görmedin öl diyor film 5- o kadar yagmur yagıyor adam susuzluk çekiyor 6- ilk baştaki kaza nasıl oldu hiç bir fikir yok . iyi yanları 1-sonu güzel