Kullanıcı Ort: 7.2 / 10           Toplam Oy: 19
Son Durak 2 Türkçe Dublaj izle
Tür:
Gerilim - Heyecan, Korku
Kategori:
2003 Filmleri, HD Film izle, Türkçe Dublaj Filmler
Yapım:
ABD
IMDB Puanı:
6.2
Film Süresi:
Yönetmen:
David R. Ellis
Oyuncular:
A. J. Cook, Ali Larter, Michael Landes
Etiketler:

Son Durak 2 Türkçe Dublaj izle

Sorunlar İçin Sık Sorulan Soruları Okuyun


Filmin Konusu

Arkadaşlarıyla birlikte küçük bir kaçamak yapmak için hazırlanan genç Kimberly Corman henüz 19 yaşındadır ve kendisini genç yaşında büyük bir trajedinin içinde bulur. Daytone Beach’e gitmek için yaptıkları yolculukta başlarda her şey sakin ve yolundadır. Ancak başlarına korkunç bir kaza gelir ve aralarından sadece birkaçı hayatta kalır. Yaşadıkları korkunç olay bununla da sınırlı kalmayacak, hayatta kalanlar kaderlerinin onlara çizdikleri ölüm senaryolarından kaçmaya çalışacaklardır.

Bu Filme 4 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. KORKUKOLİK MEN(SERKAN) dedi ki:

  Son Durak serisinin mantelitesini anlayamamış arkadaşlara anlamsız gelebılır fakat adı üstünde film.Korku fılmlerınde mantık aranmaz ayrıca kaderinden kaçınmaz :) Her canlı ölümü tadacaktır...Döndüyü bozarsan enınde sonunda seni bulacaktır :( En son çocukken Tv de izlemiştim nostaljı yapım dedim 26 yaşına gelmişim şimdiki gerilim filmleri boylesıne kült yapımların tadını vermıyor.Shaamess'ın mICKEY'ININ ÇOCUK HALINI GÖRMÜŞ OLDUK :) FİLMİN FİNALİ HARIKA

 2. muhayyel genç dedi ki:

  Senaryo güzel lakin ölümler çok anlamsız.

 3. Uygar Özdemir dedi ki:

  Spoiler Yorum!!! Yorumu Görmek için tıklayınız.

 4. Nihat Demirkol dedi ki:

  Kimilerinin beğenmeyip anlamsız karşılayabileceği, işte bu nedenden; bazılarına da çok anlamlı gelebilecek bir film... Her iki durumda da iyi seyirler.