Kullanıcı Ort: 6.5 / 10           Toplam Oy: 4
Şirinler 2 Türkçe Dublaj 720p izle
Tür:
Aile, Animasyon, Fantastik, Komedi, Macera
Kategori:
2013 Filmleri, HD Film izle, Türkçe Dublaj Filmler
Yapım:
ABD
IMDB Puanı:
5.4
Film Süresi:
Yönetmen:
Raja Gosnell
Oyuncular:
, Hank Azaria, Jayma Mays, Neil Patrick Harris
Etiketler:
, , ,

Şirinler 2 Türkçe Dublaj 720p izle

Sorunlar İçin Sık Sorulan Soruları Okuyun


Filmin Konusu

Şirinler’in başının belası olan kötü kalpli büyücü Gargamel, Naughties (Yaramazlar) adlı Şirinlere benzer bir grup yaratık yaratır. Yine tek amacı kendisini çok güçlü yapacak Şirin özüne ulaşmaktır. Fakat yapay değil, ancak gerçek bir Şirin’in özünün işine yarayacağını fark eder. Dahası Şirine bu kötü kalpli yaratıkları gerçek şirinlere döndürmeyi başaran kimsenin bilmediği bir büyü bilmektedir. Gargamel bunu öğrenince hemen Şirine’nin peşine düşer ve onu Paris’e kaçırır. Paris’te dünya onu çok başarılı bir sihirbaz olarak tanımıştır, milyonların sevgilisi olmuştur. Şimdi Şirin Baba’nın önderliğindeki Şirinler yine insan dostları Patrick ve Grace ile işbirliği yaparak Şirine’yi kurtarmaya çalışırlar. Peki bakalım Şirine kurtulmak isteyecek midir?
Filmin orjinalinde Şirine’yi Katy Perry Gargamel’i ise Hank Azaria seslendiriyor.

Çocukluğumuzun muzur kahramanları, şirinler beyazperdeye taşındığından bu yana çocuklar daha da çok eğleniyor. Şirinler’in kötü düşmanı kötü kalpli Gargamel’in şirinlere benzeyen bir kaç yaratık yapmasıyla hikayemize başlıyoruz. Fakat yarattığı bu yaratıklar şirinlere tam olarak benzemez çünkü formülde eksik birşey vardır. Bu yüzden Gargamel’in tek ihtiyacı olan şirinlerin özüdür ve bu sayede Dünya’nın en güçlü büyücüsü olacaktır. Ama bu şirin özününde gerçek bir şirin özü olması gerektiğini farkeder. Böylece şirinlere karşı hain planlarını kurmaya başlar. Yarattığı şirinimsi yaratıklarda bu özden bulunmadığı için kötü kalplidirler ve bu yaratıkları şirinlere karşı kullanacaktır. Gargamel’in elinde herşeye hükmedebileceği bir büyü formülü vardır ve elinde eksik olan sadece şirin özüdür. Gargamel artık şirinlerin peşine düşer ve ilk denemesinde son anda elinden kaçırır. Paris’te dünyaca ünlü bir sihirbaz olarak çalışmaktadır ve fazlasıyla zengindir. 1. sınıf bir otel odasın da kalan Gargamel hain planlarını gizli bir labaratuvar da gerçekleştirir. Sonunda şirinler’de ki tek bayan şirineyi kaçırmıştır ve Şirin babanın kurtarma görevini tek başına yapamayacağı için yanlarında Patrick ve Grace önderlik etmektedir. Artık şirineyi kurtarmak için yola koyulurlar fakat şirineyi bir bir türlü oyunlarla kandıran Gargamel kendisini şirineye karşı sevdirmiştir ve şirineyi elinden kurtarmak hiç te kolay olmayacaktır

Bu Filme 4 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

  1. Bülent Özçiçek dedi ki:

    Spoiler Yorum!!! Yorumu Görmek için tıklayınız.

  2. deniz dedi ki:

    sıkıcı bir animasyondu

  3. İsmail TUP dedi ki:

    Hiç sıkılmadan seyredilebilen eğlenceli bir yapımdı.Hank Azaria Gargamel karakterine çok yakışmış.Bir kedisever olarak tüm kötülüklerine rağmen Azmanı sevimli buldum.Çocukluğumuzun mavi dostlarını animasyon olarak seyretmek çok güzeldi.