Kullanıcı Ort: 7 / 10           Toplam Oy: 1
Para Çaydanlığı Türkçe Full HD izle
Tür:
Dram, Fantastik, Komedi
Kategori:
2012 Filmleri, HD Film izle, Türkçe Dublaj Filmler
Yapım:
ABD
IMDB Puanı:
6.4
Film Süresi:
Yönetmen:
Ramaa Mosley
Oyuncular:
, Billy Magnussen, Juno Temple, Michael Angarano
Etiketler:
, , ,

Para Çaydanlığı Türkçe Full HD izle

( HD Kalite ) Tek VidMoly Tek Load FragmanYorum yap

Sorunlar İçin Sık Sorulan Soruları Okuyun


Filmin Konusu

15 Nisan 2013 tarihinde Türkiye Sinemaları ile buluşan Para Çaydanlığı filmi izleyenlerin gerçekten iyi vakit geçirmesini sağlamış gibi gözüküyor ki, IMDB puanı para çaydanlığı filmi için gayet iyi gözüküyor.
Henüz evleneli pek bir zaman olmamış genç bir evli çiftin fakirlik, sefalet ve parasızlık içinde yaşamaktan ne kadar sıkıldıklarını sürekli dile getirmektedirler. Bir gün yolları bilinmedik bir yere düşer ve aslında yol tarifi almak için girdikleri bir eskici dükkanında bir çaydanlık bulurlar ve bu çaydanlık sürekli para üretmektedir. Fakat bu çaydanlığın henüz para saçtığından haberleri yoktur. Bir gün başlarına bir şey gelir ve çaydanlıktan birden bire paralar çıkmaya başlar. Çaydanlığın para üretmesinin tek yolu ise acı bir yoldur, evet mazoşist bir biçimde kendilerine zarar vermek zorundadırlar. Aksi halde çaydanlık onlara para üretmeyecektir. İki çift etraflarına ve kendilerine zarar vermeye başladıkça çaydanlık hep onlara para verecektir ve çok zengin olacaklardır. Ancak zengin oldukça daha fazla para isterler ve birden köşeyi dönme umudu ile birilerini öldürmeyi bile düşünmeye başlamışlardır. Artık gittikleri yol çok kötü bir yoldur ve buna bir dur demeleri gerekmektedir. Para Çaydanlığının ise bu büyülü çekim gücünden kurtulmak hiçte sandıkları kadar kolay olmayacaktır. Filmin yönetmenliğini üstlenen Ramaa Mosley isminde ki yönetmen para çaydanlığı ile başarılı bir filme imza atmışa benziyor. Başrollerde ise genç ve başarılı iki oyuncu Juno Temple, Michael Angarano yer alıyor.

Filmin konusundanda anlaşılacağı gibi ana temasına, “parayı kazanmak önemli değildir fakat nasıl kazandığın önemlidir” düşüncesi ile yaklaşabiliriz.

Bu Filme 1 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?