Kullanıcı Ort: 7 / 10           Toplam Oy: 1
Sen Gitmeden Önce Türkçe Full izle
Tür:
Dram, Gençlik, Müzik, Romantik
Kategori:
2012 Filmleri, HD Film izle, Türkçe Dublaj Filmler
Yapım:
ABD
IMDB Puanı:
6.0
Film Süresi:
Yönetmen:
David Chase
Oyuncular:
Brahm Vaccarella, Jack Huston, John Magaro, Will Brill
Etiketler:
, , ,

Sen Gitmeden Önce Türkçe Full izle

( HD Kalite ) Tek VidMoly Tek Load Tek Mail.ru Tek Netu FragmanYorum yap

Sorunlar İçin Sık Sorulan Soruları Okuyun


Filmin Konusu

19 Temmuz 2013’te Sen Gitmeden Önce ismi ile Türkiye’de Beyaz perde ile buluşan bu güzel filmin yönetmenliğini üstlenen kişi David Chase’tir. Filmin başrollerin de ise John Magaro, Jack Huston, Will Brill gibi isimler yer alıyor. Sen gitmeden önce filmini dram severler için kesinlikle öneriyoruz. IMDB puanı 6.0 olan bu film yüklü dram sahneleri içeriyor.
1960 yılının New Jersey şehrinde yaşayan Douglas, genç bir müzisyendir ve arkadaşı ile bir müzik grubu kurmuştur. Rock tarzı müzik yaparak kendisinin ve grubunun herkes tarafından duyulması en büyük hayalidir. Bu genç grubun hayalleri gerçekten büyüktür ve ileride tam bir süper star olmak isterler. Müzik ruhuna eksiksiz sahip olan bu gençler gittikleri bu yolda farklı zorluklarla karşılaşacaklar ve bu zorlukları ne pahasına olursa olsun aşmak zorunda kalacaklar. 1960’lı yıllarda Rock müziğe tam bir devrim olarak bakılıyordu ve gerçekten müzik bakımından bir devrimi gerçekleştirdi. Fakat bu müziğin kötü bir yanı vardı. Rock’n Roll’a kendini kaptıran gençler zamanla ailelerinden kopuyor ve aralarında ki uçurum gün geçtikçe artıyordu. Ama onlar için hayallerini gerçekleştirmekten başka bir hedef yoktu. Peki ya hayallerini gerçekleştirebilecekler mi?

ÖZET:
Tüm dönemlerin vazgeçilmezi müzik olabilir, fakat 60’lı yılların rockn roll’u bambaşka birşey, o zamanlar gençler için bir kurtuluş, aileler için bir yıkın. Rockn roll için ne denirse densin, bir neslin hayat tarzını tamamen değiştirdi. filmde, başlarda sadece kızları etkilemek için kurdukları 3 ergen gencin bir rock grubunun sonrasında hayatlarını nasıl değiştirdiği konu alınıyor.

Bu Filme 1 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

  1. bhrsfy dedi ki:

    emeğinize sağlık filmleri burdan donmadan, sağlıklı bir biçimde izleyebiliyorum sağolun :)