Kullanıcı Ort: 7 / 10           Toplam Oy: 1
Sen Dünyaya Gelmeden Türkçe Dublaj 720p izle

Sen Dünyaya Gelmeden Türkçe Dublaj 720p izle

Filmin Konusu

Sen Dünyaya Gelmeden filminin yönetmenliğini Sergio Castellitto üstleniyor ve başrollerde ise Penélope Cruz, Emile Hirsch gibi ünlü isimler yer alıyor. Sen Dünyaya Gelmeden ismini filmi izlediğinizde açık bir şekilde anlayacaksınız.

Gemma ile Diego iki ayrı yerlerden Saraybosna’ya gelip tanışan ve birbirine aşık olan iki insandır. İkilinin hayatı birbirlerine aşık olarak birden bire beklenmedik bir şekilde değişmiştir. Fakat Gemma kendisini çok kötü hissettirecek birşey öğrenir. Gemma hamile kalamıyordur ve hayatları alt üst olmuştur. Aralarındaki aşk etkilenmemiştir fakat Gemma bu durumu çok içerlemiştir. İleri ki zamanlarda Diego hayatını Bosna savaşı sırasında kaybeder ve Gemma ise artık orada kalmak istemediği için başka bir ülkeye gider. Savaş bittikten sonra Gemma saraybosnaya geri döner ve yanında da oğlu vardır, fakat oğlu öz oğlu değildir. Geçmiş zamanlar da yaşananları sürekli hatırlar ve o günleri hüzünle anar. Diego hakkında bilmediği bazı şeylerde vardır ve bunları öğrenmek için elinden geleni yapar. Filmde iki kişinin bir savaşın ortasında birbirlerine delicesine aşık olup, onca acı içinde aşkları ile verdikleri hayat mücadelesi konu alınıyor.

Bu Filme 4 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. Deniz dedi ki:

  Konusu,hikayesi kurgusuyla *harika bir film!.Turk oyuncumuz da var,oldukça iyi..hüzün heyecan askk..etkisinde kaldigimm bir film olmuştu..bu italyanlarin bir ışıltısı var :)adamlar yapıyorlar.konu örgüsü çok iyi.
  izle kaçırma..
  siteye de teşekkür:)filmakinesi müdavim olduk

 2. TATAR ŞENER dedi ki:

  Güzel bir film ama +18 saneler var ailecek izleyenler dikkat etsin

 3. gagu dedi ki:

  İnsanın içini acıtan sahneleriyle, biraz yavaş ilerlese de çok güzel bir biyografik savaş filmi.. Tam anlamıyla dokunaklı.. Paylaşım için teşekkürler..