Kullanıcı Ort: 7.7 / 10           Toplam Oy: 3
Sadece Sen izle
Tür:
Dram, Roman, Romantik
Kategori:
2014 Filmleri, HD Film izle, İMDB 7.0 +, Yerli Filmler
Yapım:
Türkiye
IMDB Puanı:
7.3
Film Süresi:
Yönetmen:
Hakan Yonat
Oyuncular:
Belçim Bilgin, Ibrahim Celikkol, Kerem Can, Necmi Yapici
Etiketler:
, , ,

Sadece Sen izle

Filmin Konusu

Türkiye’de çekilen filmin İMDB puanı 6.8 değerindedir ve sadece 105 dakika uzunluğunda bir seyir zevki sunmaktadır. Dramatik aşkın işlendiği, Sadece Sen filmi 14 Mart 2014 tarihinde ülkemiz sinemalarında gösterime girmiştir ve yönetmen koltuğunda Hakan Yonat oturmuştur. Başrolü paylaşan oyuncular ise Cezmi Baskın, Belçim Bilgin, İbrahim Çelik kol gibi isimlerden oluşmaktadır.
Hayatında çok zor zamanlar geçiren Ali, içerisinde bulunduğu şartlardan nasıl kurtulacağını düşündüğü sıralarda birden bire Hazal diye güzel bir kız ile tanışır. Hazan’ın hayatı oldukça sakin ve sessiz geçmektedir. Tanıştıktan sonra Hazal ile Ali yakınlaşırlar ve Hazal Ali’yi sevdikçe onun katı ve duygusuz ruh halinden uzaklaşmasını sağlayacaktır. Ali Hazan’a git gide daha fazla aşık olacak ve kalbi sürekli onun için çarpacaktır. Heyecan dolu bir ilişki yaşamaya başlayan ikili birbirleri hakkında daha fazla şey öğrendiklerinde geçmişte yaptıkları hataları hatırlayacaklardır. Ali bir boksördür fakat artık bu işi yapmamaktadır. Her ne kadar boksörlüğü bırakmış da olsa gün geldiğinde Hazal için son bir dövüş daha yapması gerekecek ve olaylar çok kötü gidecektir. Ali ve Hazal aşkın engel tanımayan çok güzel bir şey olduğunu bizlere anlatsa da, bir boksör ile hayata karşı tutunma çabaları verene genç ve güzel bir kız ile nasıl olacak?

Bu Filme 112 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

  1. humanıst dedi ki:

    TanAk.......o salıncak gerçekte yok....fotomontaj o goruntu....çelik iskeletli yapay bır ağaç dekoru kullanılmış fılmde.....

  2. TanAk dedi ki:

    Film nerde çekilmiş. O salıncağın olduğu yer neresi bilen var mı