Kullanıcı Ort: 7 / 10           Toplam Oy: 1
Sadece Aşıklar Hayatta Kalır Türkçe Dublaj izle

Sadece Aşıklar Hayatta Kalır Türkçe Dublaj izle

Filmin Konusu

Dört farklı ülkede çekilen film Almanya, İngiltere, Fransa ve son olarak Kıbrıs’ta çekilmiştir. 2 saat 3 dakika boyunca seyirciye dram, korku ve romantizmi çok iyi bir şekilde yansıtan Sadece Aşıklar Hayatta Kalır Türkçe Dublaj olarak ilklerin adresinde sunuyoruz. 2014, 14 Şubat gösterim tarihi ile Türkiye sinemalarına gelen filmin yönetmen koltuğunda Jim Jarmusch oturuyor ve aynı zamanda kurgusunu da kendisi yazmıştır. Baş karakter olarak Thor ve Yenilmezler filminden yakından tanıdığımız Tom Hiddleston ile birlikte Tilda Swinton ve Mia Wasikowska yer alan Kaliteli Sadece Aşıklar Hayatta Kalır filmi İMDB’den 7.4 değerinde bir puan alarak başarısını göstermiştir.
İki ölümsüz aşık olan Adam ve Eve insanlık tarihini çok ama çok uzun zamandan beri izlemektedir. Bu sebepten dolayı hayata bakış açıları ve çoğu şeye gösterdikleri inanç da zamanla yok olur. Eve ile Adam birer vampirdir ve bunca yıl yaşamalarının ardından depresyona girerek umutsuz iki aşık olurlar. Adam artık çoğu kişi tarafından terk edilip bırakılmış bir şehir olan Detroit’de yaşamını müziğe ve müzik sözleri yazmaya adamıştır. Bestelediği şarkıları hiç kimseye dinletmeyen başarılı müzisyen çok karamsar bir vampirdir. Aşık olduğu kadın Eve ise ondan çok uzaklarda Fas’ta bir yerde yaşamaktadır. Eve günün birinde Adam’ı ziyarete gelir ve Adam’ın kız kardeşi olan Ava beklenmedik bir şekilde karşılarına çıkar. Ava ne zaman gelse hep bir bela oraya çıkar ve işler çıkılmaz bir hal alır. Her ne kadar karamsar iki çift olsalar da Eve ve Adam işlerin içinden her zaman olumlu bir şeyler bularak kurtulmayı başarırlar.

Bu Filme 9 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. can dedi ki:

  abi insanlar filmi sanat için yapıyor ve bazı boş kitleler filmi keyif almak için izliyor en çıplak hali ile kitleyi bu şekilde anlatabilirdim sanat için izlerseniz eşsiz bir eserdir...

 2. yorumcu dedi ki:

  filmin sonu guzeldi. ama sacma genellikle. izlemeyin. bosverin. daha heyecanli vampir filmleri de var. ;-)

 3. fener dedi ki:

  flim igrenc izlemeyin

 4. Bilyali dedi ki:

  Arkadaşlar Filmin yönetmeni Jim Jarmusch, yani Üstadın filmleri kaçmaz

 5. Iminloki'sarmy dedi ki:

  Arkadaşlar, dublaj ve alt yazı arasında ciddi bir fark var. Bu tarz, yani belli bir kitleye hitap eden filmler dublajlı izlendiğinde olduğundan daha sıkıcı ve anlaşılması zor oluyor. Bu yüzden insanlara 'bosa vakit harcamayın' demeyin, bir de alt yazılı izlemenizi tavsiye ederim. Kesinlikle geri çevrilecek kadar kötü bir film değil, aksine mükemmel.

 6. deniz dedi ki:

  film gitmiyor veya benim beklentim daha yüksekti

 7. Ayşe Nur Suver dedi ki:

  Film iğrenç bi gibi sakın izlemeyin vakit kaybı

 8. LBS, Taylenator and Belieber Görl dedi ki:

  Film dıptıs kalıbının dışında açıkçası fragmanına baktığımda daha heyecanlı bi film bklemiştim. Ama izlerken ne yalan söylim biraz sıkıldım. Ama fena da diğldi. Sadece "Mia Wasikowska" hatrına filmi izledim diebilirim.

 9. yasin öztrk dedi ki:

  sakın vaktinzi boşa harcamayın :D