Kullanıcı Ort: 7 / 10           Toplam Oy: 1
Runner Runner – Büyük Kumar Türkçe Dublaj 720p izle

Runner Runner – Büyük Kumar Türkçe Dublaj 720p izle

( HD Kalite ) Tek VidMoly Tek Load FragmanYorum yap

Sorunlar İçin Sık Sorulan Soruları Okuyun


Filmin Konusu

Kumar işlerini derinlemesine ele alan filmin başrollerinde iyi tanıdığımız ve çok sevdiğimiz üç oyuncu Ben Affleck, Justin Timberlake ve Gemma Arterton yer alıyor. Justin Timberlake’in müzik kariyerinden sonra oyunculuğunun da ne kadar başarılı olduğunu bir kez daha görüyoruz. Amerika’da çekimleri tamamlanan film 91 dakikalık bir süre ile seyir keyfi sunuyor. Sinema salonlarına gelene kadar hazırlanması için 30 Milyonluk bir harcama yapılan filmin hasılat rakamları ise 62 Milyon Dolar civarındadır. Yönetmenliğini Brad Furman’ın üstlendiği Büyük Kumar filminin senaristliği Brian Koppelman ve David Levien’e aittir. 5.6 değerindeki İMDB puanı ile geçer not almayı başaran Büyük Kumar filmi izleyicide iyi bir izlenim bırakmayı başarıyor.

Matematik okuyan Richie Furst, Oldukça akıllı bir öğrencidir, fakat burs işini halledemiyordur. Öğrenim ücreti 60.000’dır ve bu parayı 1 hafta içinde bulması gerekmektedir. Şansını poker oyunlarında arar, bir süre oldukça başarılı ilerler ama kazanacağından emin olmasına rağmen kaybeder. Bu olayda bir hile olduğunu düşünüp poker sitesinin sahibini bulmak için Kosta Rika’ya kadar gider. Block, burada çok lüks bir hayat yaşamaktadır. Richie’yi tersleyip kovmak yerine ona çok iyi davranır. Genç adamı oyundaki hileyi bulduğu için tebrik eder ve yanında çalışması için teklifte bulunur. İşte olaylardan burdan sonra başlamaktadır.

Filmakinesi.com

Bu Filme 1 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

  1. HAYDAR dedi ki:

    açıklama da ne yazıyorsa o . izleyen bişey kaybetmez kazanmaz da. 1 kere izleyen bi kaç ay veya sene sonra bi izleyelim güzel filmdi diye akılda kalacak bi film değil.