Kullanıcı Ort: 7 / 10           Toplam Oy: 1
Pine Sokağındaki Ev izle
Tür:
Dram, Korku
Kategori:
2015 Filmleri, HD Film izle, Türkçe Altyazılı Filmler
Yapım:
ABD
IMDB Puanı:
5.3
Film Süresi:
Yönetmen:
Aaron Keeling, Austin Keeling
Oyuncular:
Cathy Barnett, Emily Goss, Taylor Bottles
Etiketler:

Pine Sokağındaki Ev izle

( Yüksek Kalite ) Tek Close Tek VidMoly Tek Stream Tek UP FragmanYorum yap

Sorunlar İçin Sık Sorulan Soruları Okuyun


Filmin Konusu

Bebeğine 7 aylık hamile olan Jennifer, ansızın geçirdiği sinir krizinin ardından istemeden de olsa asıl yuvası olan Kansas’a dönmek zorunda kalır. Genç kadın, hamileliğin vermiş olduğu annelik korkusu ile başa çıkmaya çalışırken kocası Luke ile yaşadığı çalkantılı ilişkisi ve annesi Meredith ile uğraşmak zorunda kalır. Diğer yandan ise hayatını düzene sokmaya çalışan Jennifer’ın kiraladığı evde tuhaf olaylar yaşanmaya başlar ve evin bir takım gizemli varlıklar tarafından çevrildiğini düşünür. Jennifer özel yaşamını düzene sokmaya çalışırken, yaşanan olaylar neticesinde akıl sağlığını da yerinde tutmaya çalışmalıdır…

Bu Filme 4 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. bahar dedi ki:

  film iyi gidiyor derken sonuç çok ucuz olmuş.ne olduğu belirsiz.

 2. İBRAHİM BALAKCI dedi ki:

  Film vasat bile değil o kadar kötü. Üstelik sonunu da bir yere bağlamamışlar. sabredip filmi izlerseniz film boyunca hissettiğiniz o merak duygusu da bastırılmıyor filmin sonunda. Her anlamda ucuz bir film.

 3. aliveli dedi ki:

  hepi topu bu sitede bir iki yorumum vardır ve ciddiyetsizdir. şimdi bunu okuyan filmseverlere tavsiyem başka filme bakın. 30 dk. dayanabildim.

  Sebebi: Bilindik bir hikaye evet, ortada gariplikler olan bir ev yani gerilim ve korku. İyi tamamda arkadaş o oyuncuların hele hele kadın oyuncunun, rezalet performansı izletmiyor. bu tarz filmlerde oyunculuk had safhada olur. işte eksik bu. filme bağlanmanıza imkan yok.

 4. yuwie dedi ki:

  okadar heyecanla sonucu bekleyip hüsrana uğratan bir film.