Kullanıcı Ort: 9 / 10           Toplam Oy: 29
Pasifik Savaşı Türkçe Dublaj 720p izle
Tür:
Aksiyon, Bilim Kurgu, Macera
Kategori:
2013 Filmleri, HD Film izle, Türkçe Dublaj Filmler
Yapım:
ABD
IMDB Puanı:
6.9
Film Süresi:
Yönetmen:
Guillermo del Toro
Oyuncular:
Charlie Hunnam, Idris Elba, Rinko Kikuchi
Etiketler:

Pasifik Savaşı Türkçe Dublaj 720p izle

Sorunlar İçin Sık Sorulan Soruları Okuyun


Filmin Konusu

323 Bin civarı bir oylama alan Pasifik Savaşı filmi İMDB’de 7,0 değerinde ki puanını 2013 yılında vizyona girdiğinden beri koruyor. 19 Temmuz 2013 tarihinde Türkiye’de gösterime giren Pacific Rim filmi 2 saat 12 dakikayı bulan seyir süresi boyunca, izleyiciye Aksiyon ağırlıklı macera ve bilim kurgu unsurlarını görsel şölen eşliğinde sunuyor. Guillermo del Toro’nun kamera arkasına geçtiği yapım Travis Beacham’ın hikayeye şekil vermesiyle ortaya çıkmıştır. Başrollerde ise en bilindik isim olarak başta Idris Elba’yı görüyoruz ve one eşlik eden isimler arasında Charlie Hunnam ile Rinko Kikuchi’yi görüyoruz. 190 Milyon Dolara Amerika’da tamamlanan çekimlerin arkasından gösterime girmesiyle toplam 411 Milyon Dolarlık gelir elde eden Pasifik Savaşının destekçisi Warner Bros.’tur.

Bilim kurgu aksiyon severlere eşsiz bir seyir deneyimi sunan filmin hikayesinde ise, İnsan ırkı yakın zaman önce yok olmaya mahkum olmuş ve denizin altından çıkagelen çok güçlü canlılar tarafından işgal edilmektedir. Dehşet verici varlıklara insanlar Kaiju ismini vermiştir ve bu dev canlılar tüm insanlığı neredeyse yok olmanın eşiğine kadar sürüklemiştir. Yer yüzünde ki tüm kaynakları tüketen acımasız varlıklar karşısında insanlığın tek çare olarak icat ettiği Jaeger adı verilen dev robotlar bulunmaktadır. Üretilen bu dev robotlar iki pilot tarafından yönetilmekte ve robotu kullanacak olan iki pilotunda ruhani bakımdan birbirlerine tam uyum sağlamaları gerekmektedir. Tamamen beyin gücüne dayalı olarak yönlendirilen bu robotlarla dev yaratıklara karşı savaş veren insanlığın daha kötüleriyle karşılaşması an meselesidir…

Bu Filme 28 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

  1. Muhanmet dedi ki:

    On numara beş yıldız filim

  2. RaPTanisT dedi ki:

    Filmin kendisine özgü kurgusu çok sağlam ve çok orijinal gerçekten. Harika bir film. İyi seyirler ve siteye teşekkürler!