Kullanıcı Ort: 8 / 10           Toplam Oy: 22
Para Avcısı Türkçe Dublaj & Altyazılı 720p izle

Para Avcısı Türkçe Dublaj & Altyazılı 720p izle

Filmin Konusu

Leonardo DiCaprio’nun başrolünü oynadığı muhteşem bir film olan Para Avcısı, 2014 yılına damga vuran polisiye, dram, komedi türünde bir film. Para kazanma arzusunun neler yaşatabileceğini konu alan filmin diğer başrol oyuncuları ise Jonah Hill, Margot Robbie’dir. Usta yönetmen Martin Scorsese ise filmi farklı bir konu olarak ele almış bir yönetmen. 7 Şubat 2014’te vizyona giren Para Avcısı, başarılı oyuncu kadrosu ile yıllar boyu izlenmesi gereken filmlerin başında yer alacak türden bir film. 2 saat 59 dakikalık filmin her dakikası keyifle izlenecek. Genç yaşta para kazanmanın yollarından birisini bulan ve işini en iyi şekilde yapan Jordan Belfort, Leonardo DiCaprio’nun canlandırdığı bir karakter. Mutlu olmanın ancak para kazanmakla mümkün olduğu gerçeğini benimsemiş Jordan, bu amaç uğruna başına gelenlerden sıyrılabilecek mi göreceğiz.

2014 ABD yapımı Para Avcısı, başarılı oyuncu kadrosu ve usta yönetmeni ile adeta klasikler arasında yer edecek bir film. 24 yaşında genç ve oldukça hırslı birisi olan Jordan Belfort, para kazanmak arzusuyla iş hayatına atılır. Wall Street adında ünlü bir komisyoncu şirketinde işe girer. İşin inceliklerini, püf noktalarını tüm ayrıntıları ile öğrenir. Ardından şirket batar ve Jordan başının çaresine bakmak zorundadır. Bir yatırımcı firmasında işe giren Jordan, çalıştığı şirkettekilerden çok daha başarılıdır. Tüm çalışanlar Jordan’a imrenerek bakarlar. Kahve içtiği bir yerde apartman komşusuyla tanışır. Artık yeni çalışma arkadaşını bulmuştur. Kendi işini yapmaya hazır olan Jordan, şehirdeki pazarlamacı ruhu gelişmiş kişileri bulur. Bazısı ot satıcısı, bazıları da yasal olmayan şekillerde para kazanmaya çalışan insanlardır. Ancak Jordan’ın amacı bu ekiple borsaya atılmak isteyen kişileri, kurduğu şirket için çalışmalarını sağlamaktır.

Kısa sürede para kazanmaya başlayan Jordan ve ekibi, parayı hiç olmadığı kadar keyifli bir şekilde harcar. Ancak para kazandıkları yöntem insanları kandırmaktan ileri gelir. Bir süre sonra polislerle başı belaya girer. Para Avcısı olan Jordan tüm hukuk açıklarını yakalamak için mücadelesine devam etse de bir gün hazin son gelecektir. Evli ve çocuk sahibi Jordan, eşinin onu terk etmesi sonucu moral olarak tamamen tükenmiştir. En yakın arkadaşlarının da onu yarı yolda bırakması sonucu pes edecek mi izleyip göreceğiz.

Bu Filme 43 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. tuncay dedi ki:

  Spoiler Yorum!!! Yorumu Görmek için tıklayınız.

 2. kuramaxv dedi ki:

  Spoiler Yorum!!! Yorumu Görmek için tıklayınız.

 3. gencoo dedi ki:

  tek kelimeyleee manyak bir filmm teşekkürler...

 4. burakk dedi ki:

  bu adam bi harikaa müthiş oyunculuk ve harika bir film harika harika harika...

 5. Bordobereli dedi ki:

  Film harika kadınlar muhteşem di caprio yine süper bi iş çıkarmış daha ne olsun aileyle izlenemeyecek bir film.

 6. Demolition dedi ki:

  sakın aile ' ile izlemeyin aile ile izleyen varsa şimdiden geçmiş olsun

 7. uygarmat dedi ki:

  Aile ile izlenecek bir film olmadığı aşikar ama film süper bir film.
  9/10

 8. Ceylan Kahraman dedi ki:

  Bayılıyorum şöyle filmlere la. 3 saat ne zaman geçti gitti anlamıyorsun. Hem komedi, hem bakış açıları ve fikirler olsun ölmeden önce izlenmesi gereken bir film. Teşekkürler FilMakinesi...

 9. somurtkan dedi ki:

  Her dakikasına değer HARBİDENDE ölmeden izlemeyin kısmına yaraşır bi filmdi. Film makinası ailesine teşekkürler

 10. Selim dedi ki:

  bu filimde yapabileceginiz en büyük hata,ailenizle oturup bu filimi acmak :D

 11. RaPTanisT dedi ki:

  Evet filmde çok uygunsuz görüntüler ve özendirmeler mevcuttu. Ancak sonlara doğru aslında filmdeki gibi bir hayatın pek yaşanılası bir hayat olmadığını ve o hayatın sürekli devam ettirilemeyeceğini ve bir dibe vuruş noktasının bir gün sizi gelip bulacağı mesajı da seyirciye verilmiş aslında. Ayrıca Filmakinesi.org adresine beni böyle mükemmel filmlerle en kaliteli biçimde buluşturduğu için çok teşekkür ederim.

 12. Fff dedi ki:

  Super bi film izlenilmesi gerek