Kullanıcı Ort: 8 / 10           Toplam Oy: 3
OtherLife izle
Tür:
Bilim Kurgu, Gizem, Polisiye - Suç
Kategori:
2017 Filmleri, HD Film izle, Türkçe Altyazılı Filmler
Yapım:
ABD
IMDB Puanı:
6.3
Film Süresi:
Yönetmen:
Ben C. Lucas
Oyuncular:
Jessica De Gouw, Shalom Brune-Franklin, Thomas Cocquerel
Etiketler:

OtherLife izle

Sorunlar İçin Sık Sorulan Soruları Okuyun


Filmin Konusu

15 Ekim 2017 tarihinde Netflix’te izleyiciye sunulan Otherlife adlı Suç, Gizem ve Bilim Kurgu türdeki filmde, Ren adlı bir bilim adamının sanal gerçeklikleri tetikleyen bir ilacı icat etmesi ve ortağı Sam ile birlikte bu buluşu nasıl kullanacakları konusunda mücadele edişi anlatılmaktadır.

Bu Filme 29 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

  1. jurassic dedi ki:

    konu basit özü biraz total recall türevi size kafanızda farklı heyecanlara tatillere götüren bir film. total recall da makina vardı bundada göz damlası gibi bir şey var ben afleckinde bu tarz makineye bağlıyorsun seni sanal farklı heyacanlara sürükleyen bir filmi vardı.. senaryo kısaca süpriz ovv mavv bir şey değil..

    Kısaca çok ağır ilerliyor film aşırı ağır ilerliyor , filimin başından zaten gidişatını anlıyorsunuz size senaryo süpriz bir şey çıkartmıyor dümdüz ilerliyor varış noktasına götürüyor o yüzden başından sonunu filimin tahmin etmeniz aşırı kolay.. ama dehşet ağır sahneler var bizim türk dizileri gibi kadının yüzünü 10 dakka çekmişler ..

    bir şeyler yaparken tv dede bir film dönsün arada bakıp izlerim tadında bir film .. özellikle zaman ayırıp izlemeye değicek bir film değil.

  2. 4US dedi ki:

    abi çok değişikti ya ama güzeldi..