Kullanıcı Ort: 7 / 10           Toplam Oy: 1
Muppets Aranıyor Türkçe Dublaj izle
Tür:
Aile, Animasyon, Komedi, Macera, Polisiye - Suç
Kategori:
2014 Filmleri, HD Film izle, Türkçe Dublaj Filmler
Yapım:
ABD
IMDB Puanı:
6.4
Film Süresi:
Yönetmen:
James Bobin
Oyuncular:
Ricky Gervais, Steve Whitmire, Tina Fey, Ty Burrell
Etiketler:

Muppets Aranıyor Türkçe Dublaj izle

Filmin Konusu

İlk olarak 21 Mart 2014 tarihinde Birleşik Devletlerde sinema sevenler ile buluşan Muppets Aranıyor filmi ülkemize 13 Temmuz 2014 tarihinde biraz geç gelmesine rağmen çocuklar ve aileler tarafından iyi ilgi toplamıştır. Macera, Komedi ve polisiye ögeleri ile işlenen filmin yönetmenliğini yapan James Bobin aynı zamanda senaryosunu da yazmıştır. Yardımcı yönetmenliğini Nicholas Stoller’in yaptığı Muppets Aranıyor filminin başrol oyucuları ise Ricky Gervais, Ty Burrell ve Tina Fey gibi isimlerden oluşuyor. 1 Saat 47 dakikalık bir uzunluğa sahip olan film İMDB tarafından 6.6 puan almıştır ve tam bir aile filmidir. Yapım aşaması Amerika’da gerçekleşen film için 50 Milyon Dolarlık bir bütçe harcanmış ve sonucu olarak 78 Milyonluk gişe hasılatı toplamıştır.
İlk filmi ile büyük bir ilgi toplayan Muppetler devam niteliğindeki ikinci filmi ile bu kez Avrupa’da bir maceraya atılıyorlar. Muppetlerin üyeleri Madrid, Berlin ve Londra’nın en ünlü ve büyük sinema salonlarında kapalı gişe olarak çıktıkları bir tura katılırlar. Tüm bu yolculuk sırasında Kermit’in başına kötü bir olay gelir ve turne bu olaydan sonra oldukça heyecanlı bir hal alır. Dünya’nın en azılı hırsızlarından biri olan Constantine ismindeki suçlu Kermit’e birebir benzemektedir ve yaptığı eylemler sonucunda Kermit’i uluslararası aranan bir suçlu konumuna düşürür. Kermit başına gelenlerden sonra tutuklanarak hapishaneye gönderilir ve Constantine ise onun yerine geçerek kendisini herkese Kermit gibi tanıtır. Bu arada Kermit’in bir an önce suçsuz olduğunu kanıtlaması ve hapisten kurtulması gerekmektedir.

Bu Filme 3 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

  1. frix dedi ki:

    süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr......

  2. Betül Tutkan dedi ki:

    Filmi sırf bir bölümünde Ross Lynch oynadığı için izledim. Sanırım Ross uçakta hostluk yapıyor. (Hostes kadınlara Host erkeklere deniyor.)