Matrix 3 Revolutions Türkçe Dublaj Full HD izle

Matrix 3 Revolutions Türkçe Dublaj Full HD izle

Yükleniyor
Reklamı Geç

Filmin Konusu

Sinema için bir devrim niteliği taşıyan Matrix serisi, bir çok bilim kurgu filmine ilham kaynağı olmayı başaran nadir filmlerden biridir. Tüm zamanların en çok izlenen ve beğenilen filmleri arasında yerini almış ABD yapımı bir filmdir. 5 Kasım 2003 tarihinde Türkiye sinemalarında yerini alan bu harika yapımın son filmi olan Matrix Revolutionsın çekimlerinin tamamlanması için harcanan miktar 150 Milyon Dolar olarak kaydedilmiştir. Gişe sonunda elde etmiş olduğu hasılat ise 427 Milyon Dolarlık bir gelirdir. Revolutions olarak adlandırılan ve son çıkan filmi olan Matrixin yönetmenliğini üstlenen Andy Wachowski’dir. Bu harika yapımın senaryosu ise Andy Wachowski ve Lana Wachowski’ye aittir. Matrix Revolutions filminin başrol oyuncuları ilk iki filmden de bildiğimiz gibi başka Keanu Reeves olmak üzere Laurence Fishburne ve Carrie-Anne Moss’tur. Aksiyon, Bilim Kurgu ve Macera tutkunları bu filmi çok sevecekler…
Sanal gerçeklik içinde mücadele veren Neo artık gerçek dünyadan geriye kadar bir avuç insan içinde mücadele vermek zorunda kalacaktır. Matrix içerisinde Ajanlar ve Matrix dışında ise makineler dünyasında zorlu bir savaşın yükü tek bir adamın omuzlarındadır ve her şey Neo’ya bağlıdır. Makinelerin istila ettiği bu dünyayı artık onlar yönetiyor ve bir kaç yer altı şehrinde saklanan insanlar hayatta kalmayı başarıyorlar. Fakat makineler Zion isimli şehrin yerini öğrenir ve saldırmak için tüm güçlerini kullanarak şehrin duvarlarını kazmaya başlarlar. Ajan Smith ise Neo’nun onu istemsiz bir şekilde özgür bırakması ile övünmektedir ve kendisini bir şekilde kopyalamayı öğrenmiştir. Böylece makineler bile Ajan Smith’e düşman olurlar, çünkü Ajan Smith artık Matrix içerisinde özgür bir yazılım olan başı boş dolanmaktadır. Neo bu kez hem gerçek dünya için savaşacak hem de Matrix içerisinde Ajan Smith ile savaşacaktır. Her iki taraftan da tehdit altındadır ama Neo’nun başı çok büyük beladadır ve Matrix içerisinde araf adı verilen çıkmaz bir bölgede sıkışıp kalmıştır. İlk işi buradan kurtulmak olan Neo’nun başkalarının yardımına ihtiyacı vardır. Güç bela araftan kurtulan Neo’nun bir an önce kötü son gelmeden ne pahasına olursa olsun bu savaşı durdurmalı, ne kadar önemli ve özel biri olduğunu herkese göstermelidir.

Bu Filme 16 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. sarp dedi ki:

  Matrix, bitmeseydin keşke

 2. Onur dedi ki:

  Ömrümün sonuna kadar ben bu senaryoya hayran olarak kalacağım. Hayal gücünün sınırlarında bu film, bir daha böyle bi film yapamazlar.

 3. Otuken dedi ki:

  Ne dim müthiş otesi bisey ya bu keske devami da gelse cok memnun olurdum

 4. Jajjaka dedi ki:

  Bir haber vereyim. Matrix 4 çekiliyormuş şuan. Bu üç filmin üstüne bence çok daha kötü olur. 1. Film en iyisiydi, git gide düşmeye başladı

 5. Olabilir dedi ki:

  Mükemmel bir senaryo... Bu senaryonun andy ve lana wachovski tarafından yazıldığına ben inanmam.

 6. nidya28 dedi ki:

  Bütün Bölümler Şahane

 7. cR7 dedi ki:

  mükemmel bir seri izleyen pişman olmaz

 8. Ahmet Taş dedi ki:

  Matrix bir filmden çok daha ötesidir.

 9. infinity516 dedi ki:

  Ne sandin sen beni?
  Insan mi???

  Tum zamanlarin en iyi film serisi...

 10. wlsadı dedi ki:

  mutsuz son :(

 11. Mustafa dedi ki:

  Barış bozulursa bir film daha gelir mi dersiniz?

  Mükemmel kurgu..

 12. Günay dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Teşekkürle

 13. Filmkritik dedi ki:

  İlk film o kadar mükemmel ki 2 ve 3 ün biraz gölgelenmesi normal.3.film olan revolutions biraz final filmi olması dolayısıyla da hızlı tüketilen bir film.Yani ne ilk filmdeki felsefe var ne ikinci filmdeki aksiyon sadece sona odaklanmanın da bir kaç eksisi oraya çıkmış.Sonu olabilecek en iyi sondu bence bunun dışında mükemmel diyebileceğimiz bir film degil.Seriye genel olarak bakmamız lazımdır bence.

 14. MR.Venom dedi ki:

  Çok Güzel Bir Seri Tüm Filmlerini İzleyin.

 15. asdaadsa dedi ki:

  güzel