Kullanıcı Ort: 5.3 / 10           Toplam Oy: 3
Marshall izle
Tür:
Biyografi, Dram
Kategori:
2017 Filmleri, HD Film izle, İMDB 7.0 +, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler
Yapım:
ABD
IMDB Puanı:
7.2
Film Süresi:
Yönetmen:
Reginald Hudlin
Oyuncular:
Chadwick Boseman, Josh Gad, Kate Hudson
Etiketler:

Marshall izle

Sorunlar İçin Sık Sorulan Soruları Okuyun


Filmin Konusu

Afro-Amerikan bir avukat olan Thurgoos Marshall isimli genç adam 1941 yılında genç ve aynı zamanda yahudi olan Sam Friedman ile ortak iş kurar. Ortaklık yapan iki adam pek çok davayla ilgilenmektedir fakat bu kez ellerine farklı bir dosya ulaşır. İki avukatın aldığı iş bu kez sosyetik camiada tanınmış birine yapılan cinsel saldırı suçlamasında, suçlanan siyahi şoförü savunacaklardır…

Bu Filme 35 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. Karabela dedi ki:

  Spoiler Yorum!!! Yorumu Görmek için tıklayınız.

 2. ARC dedi ki:

  güzel bir film izlenir. puanı 6.2 olmalı.
  Konusu güzel. Akışı normal. daha sürükleyici olabilirdi.

 3. TATAR dedi ki:

  Gerçekten güzel film

 4. medsa dedi ki:

  adamlar film yapmış..izleyin ve keyfini çıkarın.TEBRİKLER FİLM MAKİNESİ.

 5. sah kaya dedi ki:

  hayatta inandığı şeyler için mücadele veren herkese hayran oldum..marshall da bunların arasına girdi

 6. Sensation dedi ki:

  ırkçı mısınız olm siz sondaki ingilizce yazıları çevirmemişsiniz? admin siteye ya da size değil lafım çevirmenlere-seslendirenlere, bir yapacaklar doğru yapsınlar yoksa altyazı da kafi.

 7. Teacher dedi ki:

  7.2 puandan daha fazlasini hak eden unutamayacağınız bir film..

 8. şukufee73 dedi ki:

  güzel filmdii...

 9. moviess dedi ki:

  Marshall etkileyici ve akıcı bir film. Reginald dizi yönetmenliği konusunda çok başarılı işler çıkardı ve bunu filme iyi yansıtıyor. Time Out dan gelen farklı bir yorum vardı " Marshall olması gerektiği kadar gösterişli değil. " farklı ve ilginç davalar söz konusu, filmden sonra okumak güzel olabilir. İyi seyirler. Filmakinesine teşekkürler.

 10. biscolate dedi ki:

  film severler takipleşelim bir birimize film tavsiyelerinde bulunuruz ingtgram.. biscolate

 11. Yusuf D. dedi ki:

  İsrail bir yandan zulm ederken öte yandan yahudi tekelindeki Amerika film endüstrisi ısrarla yahudileri şirin göstermeye devam edip..T.Marshall'ın başarılarına dahi ortak olma yüzsüzlüğüne kadar götürdüler işi,Amerika yahudilere sonuna kadar kucak açarken,her türlü imkanları,sermayeyi,kredileri verirken,güya yahudiler ABD de siyahlar gibi zorlanmışlar,yahu ABD nin ilk başkanı olan George Washington bile masonken(taaa 1700 ler) bu yahudiler siyahlarla eşdeğer acı çekmişler..hah.haaa,yersen. Ulan ABD nin nükleer silahını yapan bile yahudi Oppenheimer'dı,ne uyanıklar ama.

  • Ömür dedi ki:

   Aynen kaptan bu yahudiler böyle medya onlarda her sektör onların tekelinde istedikleri ya da aşılamak istedikleri bi fikir bir ürün bir duyguyu bile kolayca aşılayabilirler sürekli beyinler gözler açık onları izleyenler var

   • Serdar Ateş dedi ki:

    Amerika'ya bakın bakın ama, ülkende İslamcı diye gösterilen Ülker sebatayistine 90 milyarını alıp, tüm gurubunu İngiltere'de kurduğu fason bir şirkete sattı.Erdoğan'ın gizli ortağıdır.Ya ülkendeki bankalar, üretim araçları? Kaçı milli? Milli olanları sattık, şimdi ABD'ye eleştiri yapıyoruz :) Müslümanım diyen Türklerin derin bir eleştiri yapması lazım.Her dindara he dersen, dergahlarda yahudi dansı yaparak zikir yalanlarında İsrail'e selam çakarsın.Bu arada bu uyuşturulmuşlukta; yandaşlık ve tembellikle mallarını teker teker İsrail'e satarsın...Farkındalık yaratmak istiyorsanız, ilk önce ülkenize sahip çıkın! Terörü- yahudiyi besleyenlere biraz gözünüzü açın! :)

    • Yusuf D. dedi ki:

     Yazdıklarımla Amerika ne alaka,ben yahudilerin su kurnazlığından bahsediyorum,Amerika ekonomisinden değil,ABD.de senin bildiğin kaç kamu şirketi varki,Boeing,Lockheed Martin,Raytheon,General Dynamics,Microsoft,Wallmart,Exxon Mobil,General Motors,Ford,General elkt,Chevron,Wells Cargo,IBM,Facebook,Mc Donalds,DELL,Apple vs..alayı özel,sapla samanı karıştırdın sen.

     • guillotineman dedi ki:

      Amerikan parası bütün dünyada dolaşıyor,onunla mı kıyaslıyorsun kendini?!Türkiye 50'lerden beri piyasacılıkla idare ediliyor.İşte geldiği noktayı görüyoruz.Ayrıca anti-semitizm ırkçılıktır.Yahudi toplumunu severim.Onlardan öğrenecek çok şey var.

     • Yusuf D. dedi ki:

      Tamam o zaman..git öğren sen,benim insanlara zulm edenlerden öğreneceğim birşey yok,ben merhametliği,saflığı,mertliği,temizliği,dürüstlüğü,insancıllığı,adamlığı tercih ediyorum.

     • guillotineman dedi ki:

      Zulm eden her coğrafyada var Yusuf.İnsanlıktan bahsedip anti-semitik takılmak olmuyor.

     • Yusuf D. dedi ki:

      Zulm edenlere karşı olmak anti-semitizm filan değildir,ırkçılık hiç değildir,ayrıca biz ırkçılık bilmeyiz,tutturmuşsun bir anti-semitizm..eşdeğeri anti-zulüm benim gözümde,zaten kendinde açıklıyorsun zulm edenler heryerde var diyerek onları savunuyorsun,gittikçe batıyorsun.

     • guillotineman dedi ki:

      Yusuf, Musevi toplumu sadece İsrail'den ibaret değil.Senin izlediğin o Filistinliler'e yönelik görüntüleri dünyaya servis edenler yine İsrailli, ibrani olan insan hakları savunucuları. Ayrıca bizim ülkenin de,halkının çoğunluğu Müslüman olan diğer ülkelerin de insan hakları konusunda sicili yeterince kötü.Demokrasi, düşünce özgürlüğü,basın hürriyeti,yargı bağımsızlığı hak getire.İsrail'de başbakan yolsuzluk nedeniyle yargıya hesap veriyor. İsrail çölde tarım yapıyor,tarımın doğduğu senin topraklar çöle döndü. Suriye iç savaşında insanların kafasını kesenler İsrailli veya İbraniler değil.

     • Yusuf D. dedi ki:

      Boşversene,İsrail kendi gücüylemi yaptı bunları,ABD ve İngiltere kendilerinden uzak yerde..yani sizin vatanınız burasımı?burada mı yaşamak istiyorsunuz,ortadoğuda..tam müslümanların göbeğinde..işlerine gelen yerde,ne ala tamam verelim,alın size para silah yardımları,ABD ve Avrupa'daki masum!!yahudilerinde maddi desteği..işte kısa özeti,yahudiler açısından kutsal topraklar İngiltere'de olsaydı ne olacaktı..nothing,çölde tarım yapıyorlarmış!!aman ne marifet,binlerce yıldır yapılıyordu orda tarım,birkaç yeri sulamışlarda filan..sanki çok büyük yer! birde İsrail'de insan haklarından söz ediyorsun,Filistin'i koca bir açık hava hapishanesine çeviren İsrail'de tek insan hakları kendi ırkına olandır kimi kandırıyorsun sen,başbakanı bile yargılıyorlarmış,ee ne ceza verildi?biz başbakan asmışız,sizde astınızmı? Suriye ise Baas Partisi yüzünden böyle karıştı, Baas partisinide kuran Michel Eflak babası Fransız ortodoksu,annesi yahudi,tabiki Suriye karışır,sen yaz ben aydınlatırım seni.

     • guillotineman dedi ki:

      İsrail,suriye'de Esad rejimine karşı.Çünkü Suriye'de Baas öteden beri Filistin'i destekliyor.Bi de Golon tepeleri sorunu var.Yanlış biliyorsun.Böyle mi aydınlatacaksın beni!!!

      Çölde öteden beri tarım yapılıyor diyorsun,yapsa ya Suudiler falan.Kendi gücüyle mi yaptılar diyorsun,kendi gücüyle yapan nasıl yapıyor?Ayrıca Filistin'de İsrail devletinin kurulmasında İngiltere'nin hiçbir payı yok.
      Aksine Filistin İngiliz planıydı.

      Açık hava hapishanesi arıyorsan çok uzağa,İsrail'e gitmene gerek yok.

     • Yusuf D. dedi ki:

      Versene o açık hava hapishanesinin ismini,ben verdim Filistin..herkes biliyor sen hariç,birde Suudi Arabistan'a daldın..konu dışı ama 2 milyon km2 lik çölü İsrail gibi otelmi sandın,ayrıca İngiltere ve ABD biri İsrail'in babası diğeri annesidir..ha geldi oraya baldırı çıplak yahudiler her tarafı ele geçirdiler ne savaşcılarmış ama,vikingler yanında halt etmiş!! ha..ha,ABD,İngiltere olmasa arkasında..bugün kessinler desteklerini İsrail Ortadoğu'da 6 ay kalamaz.

  • sah kaya dedi ki:

   sadece eleştriyorsun..sende çek aga neyi yapmak istiyorsan sende taşı sinemaya tutan mı var

   • Yusuf D. dedi ki:

    Ne saçma bir cevap,yapamıyoruz diye eleştirmeyelim mi?sen hiç filmlere eleştiride bulunmuyormusun?

 12. Guaze dedi ki:

  Film gayet güzel.

 13. HE-WHO dedi ki:

  Tabii-tabii amerika özgürlükler ülkesi.
  Dünya üzerinde USA 'dan daha ırkçı başka hiç bir ülke yoktur olmamıştı.
  kimse NAZİ ALMANYASI demesin kırarım kalbini.

 14. Hakan dedi ki:

  Mutlaka izlenmeli

 15. Lordinli dedi ki:

  Evet film akıcı bir hikayeye sahip sıkılmadan izleyebilirsiniz.
  10 üzerinden 7 !!!

 16. ae dedi ki:

  güzel film izle

 17. yxlon dedi ki:

  Güzel sürükleyici film.

 18. demir dedi ki:

  gerçek bir hikayeyi konu alan çok çok güzel bir film akıcı hiç sıkmıyor gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz

 19. ecelal dedi ki:

  güzel film...

 20. memet tahir dedi ki:

  ellerınıze saglık