Kullanıcı Ort: 7 / 10           Toplam Oy: 1
Last Flag Flying | Sıkı Dostlar izle
Tür:
Dram, Komedi, Tarihi ve Savaş
Kategori:
2017 Filmleri, HD Film izle, Türkçe Altyazılı Filmler
Yapım:
ABD
IMDB Puanı:
6.9
Film Süresi:
Yönetmen:
Richard Linklater
Oyuncular:
, ,
Etiketler:

Last Flag Flying | Sıkı Dostlar izle

Sorunlar İçin Sık Sorulan Soruları Okuyun


Filmin Konusu

Zamanında Vietnam’da savaşmış olan eski bir asker, Irak’a göreve giden oğlunu kaybeder ve oğlunun cenaze töreni için senelerdir görmediği eski bir asker arkadaşının yardımına ihtiyaç duyar. Fakat oğlunun ölümünün ardında yatan gerçekleri keşfedince, arkadaşlarıyla birlikte geçmişten kalan bir takım şeylerle yüzleşmek zorunda kalırlar…

Bu Filme 10 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. UYGAR dedi ki:

  Konu duygusal,yalnız kurgu durağan ve karanlık.Vakit geçirmek için izlenebilir...

 2. tokai2060 dedi ki:

  filmi sonuna kadar izledim. ha şimdi birşey olacak, ha sonra birşey olacak derken film bitti. neden çekmişler anlamadım. konusu yok gibi. 10 üzerinden 3. bu 3 puanda breaking bad hatırına.

 3. oguz dedi ki:

  İyi film, izleyin.

 4. EY dedi ki:

  Little Miss Sunshine'dan sonra izledigim en iyi yol filmi. Dram ve mizahin bu kadar ustaca harmanlanmasi cok nadir olur. Ayrica yasayan en iyi aktorlerden olan bu uc adam muhtemelen bir daha biraraya gelmez.Izlerken hic bitmesin istedim.

 5. izleyici dedi ki:

  saçma bir film tipik amerikan filmi herzaman ki gibi Allahı ve Müslümanları aşağılıyorlar yani islamafobi bunları iyice korkutmuş islam ve allah düşmanlığı yapıp islama ve allaha küfrediyorlar admin eğer müslüman isen bu filmi sitenden kaldır yoksa bu filmi izleyenlerin küfürlerinden sende bol bol nasiplenirsin

  • EY dedi ki:

   Little Miss Sunshine'dan sonra izledigim en iyi yol filmi. Dram ve mizahin bu kadar ustaca harmanlanmasi cok nadir olur. Ayrica yasayan en iyi aktorlerden olan bu uc adam muhtemelen bir daha biraraya gelmez.Izlerken hic bitmesin istedim.

  • osman dedi ki:

   Yine bir meczup gelmiş islam ve allah düşmanlığı muhabbeti yapıyor. Üzülüyorsanız seyretmeyin kardeşim, herkes İslama övgü dizmek zorumda mı?

  • zavallı izleyici dedi ki:

   Müslümanları kimse aşağılamıyor,çünkü Müslümanlar bunu kendi kendine yapıyor.islamofobiden bahsediyorsun ama kendi islamofaşizmini görmüyorsun.rahatsız mı oldun,alışacaksınız.yasakçı ahmak zihniyet.

  • Sefa dedi ki:

   Kendin bir müslüman olarak kendi dinine saygın yokken günah işlerkende kredi cekerkende ve diger konularda bir bütün olarak saygın yoksa gelip burda bir gavurun aşagılamasını eleştirme hakkına sahip olacak kadar acınasısındır

  • DaGHaN dedi ki:

   Bir de üstü kapalı admine ajitasyon yapıyor zavallı , neymiş küfür ederlermiş.La öküzbaşlı antilop sen milleti kendin gibi mi zannediyon.Bırakın artık şunu, yok islam düşmanı yok müslümanları aşağılamış.... ee yapsın o zaman müslümanlarda kaliteli bir film onu izleyek...ha 40 yıllık Çağrı var ...pardon :)