Kurt Kapanı 1 Türkçe Dublaj izle

Kurt Kapanı 1 Türkçe Dublaj izle

Filmin Konusu

2005 Yapımı olan bu filmde Avusturalya ülkesinde yaşanan ve cani bir seri katil olan Mick Taylor’ın yaptıkları ele alınmaktadır. Konu, henüz yirmili yaşlarında olan 3 genç üniversiteli arkadaş, Avusturalya’ya gitme amaçları çok merak ettikleri mekanları, doğayı ve en önemliside şu gizemli meteor kraterini görmektir. Fakat araçları gizemli bir şekilde arızalanır. Çağresizce kendilerini kurtaracak birilerini beklemeye başlarlar ve hava karardığındaysa Mick onları aracıyla kurtarır. Ancak bilmedikleri birşey var ki Mick azılı bir katildir. Genç arkadaşlar bu saatten sonra Mick’in elinden nasıl kurtulacaklar bilinmez fakat birilerinin canı yanacağı kesin, bu vahşet dolu filmi izlerken koltuğunuzda sağlam oturmanızı tavsiye ediyoruz…

Filmin yönetmenliğini tecrübeli yazar Greg Mclean üstleniyor…

Bu Filme 2 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

  1. emel kalender dedi ki:

    izlenir. İlk bir saatin boşa geçtiğini söyleyen arkadaş, düşün! Bu arada filmin sonu ilginç. Yani kurtulduğuna sevinemiyor adam.

  2. GECECİ45 dedi ki:

    Beklentimin altında kaldı. Filmin ilk bir saati bomboş geçiyor zaten ayrıca dişe dokunur bir tane gerilim veya korku sahnesi yok. Editör ballandıra ballandıra anlatmış ama hiç alakası yok benimle aynı fikri paylaşacaksınız. Zamanınız bolsa izleyin bence. Mesela benim ikinci serisini izlemeye hevesim kalmadı. 10 uzerinden 4. İyi seyirler. Gececi yorumlara devam edecek..