Kullanıcı Ort: 7 / 10           Toplam Oy: 1
Kevin Hart: Let Me Explain izle
Tür:
Komedi
Kategori:
2013 Filmleri, Belgesel, HD Film izle, Türkçe Dublaj Filmler
Yapım:
ABD
IMDB Puanı:
6.8
Film Süresi:
Yönetmen:
Leslie Small, Tim Story
Oyuncular:
Harry Ratchford, , Will 'Spank' Horton
Etiketler:

Kevin Hart: Let Me Explain izle

Sorunlar İçin Sık Sorulan Soruları Okuyun


Filmin Konusu

Ünlü komedyen Kevin Hart’ın belgesel tadındaki 75 dakikalık komedi filmi…

Bu Filme 7 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. Beyto dedi ki:

  Bu adam kevin hart türkçe düblaj olduğu için fazla komik gözükmeyebilir ama kendi sesi ve cümleleriyle alt yazı izlerseniz ne kadar komik ve güzel olduğunu görürsünüz bu adam komedi.

 2. kevınhartisthebest dedi ki:

  dublajlı oldugu için esprileri kaçırmışsınız orjınal dilinde hiç olmazsa altyazılısını bulup izleyin . Birde başkasının yerine utanmak diyen arkadaş adına ben utandım. Bu düşünceler hiç hoş değil. ben izledim ve güldüm senin zeka seviyen mizah konusunda kıtsa burda mal olan taraf ben olmuyorum. Onların ulkeleri o durumda çünkü senin gibi insanlara bizim ülkemiz ekmek yediriyor. Yanlış olan şey gülmemen değil bu kadar negatif bi yorum yazman ve buna çaba harcaman. Eminim başka işin gücün yok. komik değil diyip geçin kimseyi aşağılamayın heryerde bunun karşında durmadıkça o ülkelerin konumunda olamayız.

 3. Muhtar_Azerbaycan dedi ki:

  Arkadaşlar, film bu kadar İMDB aldıysa her halde komik bişeyler varmış ki almış. Ama ben komik hiçbir şey bulamadığım için kültürümün kalitesi yeterli olmayabilir diye düşündüm. Belki de komik bulan arkadaşlarımız ola bilir. Ben 26-cı dakikada bıraktım, ama siz izleyebilirsiniz eğer farklı bir mizah anlayışınız varsa. Emeyi için admin kardeşimize teşekkürler. iyi seyirler

 4. helpsiz [email protected] dedi ki:

  birinin yerine utanmak işte tamda bu adamı cok tanımıyorum 1 2 filmini bu site sayesinde izledim. ve suna kanaat getirdim dünyanın en mal insanlarından biri kalan mallarda onu izleyenlerdir. net söylüyorum. bu insanlar böyle bi malı izleyip gülmelerine rağmen nasılda ülkeleri böyle bi konumda olur aklım almıyor.

 5. Keladam dedi ki:

  Sıkıcı hiç komik değil.

 6. Kurt dedi ki:

  Mizahın evrenselliğine inanıyorum. Kültürel farklılıkların bazı esprileri köreltiğini de biliyorum. Ama bu show tamamen soytarılık mizahla güldürü ile alakası yok bence. Cem Yılmaz açıp izleyeceğim şimdi.

 7. olcay parlak dedi ki:

  bakın ben bunu 3 yıl aradım bi anda burda karsıma cıktı şok oldu