Kullanıcı Ort: 7 / 10           Toplam Oy: 1
Kardeşim İçin Türkçe Dublaj izle

Kardeşim İçin Türkçe Dublaj izle

Filmin Konusu

Polisiye suç, dram ve gelirim unsurlarını barındıran Kardeşim İçin filmi İMDB’den aldığı 6.8 değerindeki puan ile iyi bir yapım olduğunu gösteriyor. 6 Haziran 2014 tarihinde Türkiye sinemaları ile buluşan filmin yönetmenliğini üstlenen kişi Scott Cooper’dır. Başrollerinde Christian Bale, Casey Affleck ve Zoe Saldana gibi dünyaca ünlü usta oyuncular yer alıyor. Senaristliğini Brad Ingelsby ve Scott Cooper’ın yaptığı film ilk olarak Amerika’da gösterime girmişti. 116 dakikalık güzel bir seyir zamanı sunan filmin çekimleri için sadece 22 Milyon Dolar gibi bir rakam harcanmıştır. Kardeşim için filmi, Sadece Christian Bale için bile izlemek isteyenler mutlaka olacaktır.
Para sorunları yaşayan iki kardeş Russel ve küçük kardeşi Rodney uzun zamandır bu sıkıntılı hayat ile mücadele etmektedirler. Yaşadıkları yer olan Rust Belt kasabasından her an hiç durmadan kaçıp gitmeyi düşünen ikilinin hayatları birden bire değişecektir. Çünkü Russel bir sebepten dolayı kendisini aniden bir hapishanenin içerisinde bulur. İki kardeşin birden bire tüm hayalleri ve umutları yıkılmıştır. Ağabeyi hapishanedeyken küçük kardeşi Rodney bir başına kalır ve çok zaman geçmeden kuzey tarafında kanunsuz işler yapan kötü ve acımasız bir suç çetesine bulaşır ve bunun bedelini hayatı ile öder. Russel kardeşinin ölümünü duyduktan sonra yıkılmıştır ve hapishaneden çıkacağı günü beklemektedir. Genç adamın bir seçim yapmayı gerekmektedir. Hapisten çıktıktan sonra kardeşinin intikamını almak için her şeyi yapacak yada başka bir hayat seçip özgür biçimde geri kalan yaşamını baştan başlayarak geçirecektir.

Bu Filme 1 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

  1. ertan dedi ki:

    Basit ve yavaş ilerleyen bir film. Ayrıntılı bir konusu yok sanki bir insanın 1 günlük yaşantısı çekilmiş gibi imdb puanı en fazla ederi 4 daha fazlası çıkmaz