Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film izle

Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film izle

Yükleniyor
Reklamı Geç

Filmin Konusu

Hayal güçleri fazlasıyla yüksek olan iki şakacı George ve Harold müdürlerini hipnotize ederek ona kendini Kaptan Düşükdon adı verilen bir süper kahraman olduğunu düşündürürler. Müdür onları ayırdığı için yanlışlıkla böyle yapmış olsalar bile, sonuç hiç de bekledikleri gibi olmayacaktır.

Bu Filme 8 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. muroy dedi ki:

  Eşcinsellik probagandası var. LGTBİ göndermesi sık sık işleniyor. Değmez...

 2. Yahya Pala dedi ki:

  Yorumlardan da anladığım kadarı ile zamanı boşa harcamak, izlerken anlamamak sadece izlemek için ideal bir film. Önce neden film izleriz onu cevaplayalım. Eğer zaman kaybetmek ve özellikle cocuklarımızı zehirlenmek istiyorsak bu tür animasyonları izletebiliriz.
  Bu film de ters algının dibine vurmuşlar. Eğlenmek için yapıldığını iddia edenler olacaktır, onlara tavsiyem beyninizi kiraya vermeyin yok çok hevesli iseniz depozitonuzu peşin alın.
  Sözün kısası yıllarca öğretim ve eğitim sistemini eleştiren bizler, okulu kabus gibi tanıtanların eseriyiz. Ne hikmetse bize bunu yapanların izinden gidiyoruz. Bari çocuklarımızı bundan kurtaralım. Buna da bu tür saçmalıkları izlemeyerek başlayabilir.

 3. fiko dedi ki:

  Bir Cocuk gözüyle bakmak lazim , ARIF, film manali ve eglenceli :))

 4. Ahlar dedi ki:

  Bunun bende kitabı vardı çok zevkliydi buda güzeldir umar

 5. MURAT TAŞKAFA dedi ki:

  MERHABALAR İYİ BİR İZLEYİCİ OLARAK BÜYÜK ZEVK ALDIM KESİNLİKLE ÇOK EĞLENCELİ GÖRDÜĞÜM EN GÜZEL ANİMASYONLARDAN BİRİ KESİNLİKLE İZLENMELİ EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDERİM

 6. arif dedi ki:

  izlediğim en sıkıcı animasyon filmi

 7. Filmer dedi ki:

  güzel, izle

 8. Güldürüyor dedi ki:

  Vakit geçirmek için güzel, eğlenceli bir animasyon filmi. Söyleyecek çok fazla bir şey yok.