Kaptan Amerika 3 Türkçe Dublaj & Altyazılı HD izle

Kaptan Amerika 3 Türkçe Dublaj & Altyazılı HD izle

Filmin Konusu

Önceki Kaptan Amerika filmleri gibi Kaptan Amerika 3 filminin de yönetmenliğini Anthony Russo ile Joe Russo üstlenmiş durumda ve senaryo ise Jack Kirby’e ait. Yenilmezler 2 filminde bir arada izlediğimiz büyük kadrodan Scarlett Johansson, Chris Evans ve Robert Downey Jr. gibi isimleri tekrar başrolde görüyoruz. Bilim Kurgu, Gerilim ve Aksiyon tadında geçecek 2 saatlik süreye sahip olan Captain America 3 filmi 6 Mayıs 2016 tarihinde sinemalarda ki yerini alıyor.

Marvel evreninde süregelen birlik ve beraberlik iç savaş sebebiyle bozulmak üzere…! Süper kahraman takımı arasında en çok öne çıkan ve sözü geçen iki isim Kaptan Amerika ile Demir Adam fikir çatışmasına girecektir. Yenilmezlerin son operasyonu da kötü sonuçlanınca devlet yenilmezler takımına sınırlama getirmek ister ve Stark bu sınırlamaya sıcak bakarken, Yüzbaşı Rogers’ın düşünceleri tam tersi yönünde olur. Bu durum Stark’ın tarafını tutanlar ve Rogers’ın tarafını tutanlar olarak Yenilmezler’in ikiye bölünmesine sebep olur…

Bu Filme 252 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

  1. Mehmet Şirin dedi ki:

    işte Film.

  2. ThedarKnight dedi ki:

    Yorumlarda kendini film kültürü çok gelimiş gibi göstermeye çalışan sırf süper kahraman filmi ve çocuklar seviyor diye bu filmi yerden yere vurmaya kalkan embesiller bir .....gidin.Film kesinlikle çok güzel müzikleri efektleri oyunculuklar karakter seçimleri.Kötü yorumlara aldanmadan izleyebilirsiniz tabi hala izlemeyen varsa :)