Kaptan Amerika 3 Türkçe Dublaj & Altyazılı HD izle

Reklamı Geç 9 saniye kaldı...
Sorunlar İçin Sık Sorulan Soruları Okuyun


Filmin Konusu

Önceki Kaptan Amerika filmleri gibi Kaptan Amerika 3 filminin de yönetmenliğini Anthony Russo ile Joe Russo üstlenmiş durumda ve senaryo ise Jack Kirby’e ait. yenilmezler 2 filminde bir arada izlediğimiz büyük kadrodan Scarlett Johansson, Chris Evans ve Robert Downey Jr. gibi isimleri tekrar başrolde görüyoruz. Bilim Kurgu, Gerilim ve Aksiyon tadında geçecek 2 saatlik süreye sahip olan Captain America 3 filmi 6 Mayıs 2016 tarihinde sinemalarda ki yerini alıyor.

Marvel evreninde süregelen birlik ve beraberlik iç savaş sebebiyle bozulmak üzere…! Süper kahraman takımı arasında en çok öne çıkan ve sözü geçen iki isim Kaptan Amerika ile Demir Adam fikir çatışmasına girecektir. Yenilmezlerin son operasyonu da kötü sonuçlanınca devlet yenilmezler takımına sınırlama getirmek ister ve Stark bu sınırlamaya sıcak bakarken, Yüzbaşı Rogers’ın düşünceleri tam tersi yönünde olur. Bu durum Stark’ın tarafını tutanlar ve Rogers’ın tarafını tutanlar olarak Yenilmezler’in ikiye bölünmesine sebep olur…

Bu Filme 256 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. Natasha Barnes dedi ki:

  TEAM IRON MAN

 2. XEmre dedi ki:

  Tartışmasız film izlemek için en iyi site budur.

 3. Kong dedi ki:

  Bu filme kötü diyenler ergen sever Twilight falan izlesin bu film onlara göre değil.

 4. Erdo dedi ki:

  Klasik kahramanlar yine amerikayi kurtarıyor diye bakanlar ya da senaryo kabızlığı diye böyle film yaptılar diyenler bi zahmet siz Marvel filmi izlemeyin..adamlar ayrı bir Marvel evreni oluşturmuş..bazı konularda uyuşmasa bile zaten senaryolar yıllar oncesinden çizgi roman olarak yazılmış..ufak tefek değişiklikler yaratıp müthiş görsellik ve oyunculukla bizlere sunmuşlar..film harika..özellikle son film Avengers sonsuzluk savaşı daha muhteşem olmuş..

 5. Mehmet Şirin dedi ki:

  işte Film.

 6. ThedarKnight dedi ki:

  Yorumlarda kendini film kültürü çok gelimiş gibi göstermeye çalışan sırf süper kahraman filmi ve çocuklar seviyor diye bu filmi yerden yere vurmaya kalkan embesiller bir .....gidin.Film kesinlikle çok güzel müzikleri efektleri oyunculuklar karakter seçimleri.Kötü yorumlara aldanmadan izleyebilirsiniz tabi hala izlemeyen varsa :)