Kullanıcı Ort: 7.3 / 10           Toplam Oy: 3
Journey’s End izle
Tür:
Dram, Tarihi ve Savaş
Kategori:
2017 Filmleri, HD Film izle, Türkçe Altyazılı Filmler
Yapım:
İngiltere
IMDB Puanı:
6.6
Film Süresi:
Yönetmen:
Saul Dibb
Oyuncular:
Asa Butterfield, Paul Bettany,
Etiketler:

Journey’s End izle

Sorunlar İçin Sık Sorulan Soruları Okuyun


Filmin Konusu

1918 yılında geçen hikayede, Alman saldırısı haberi alan genç bölük lideri Stanhope, yaşadığı zihinsel çöküntülere karşı içki içerek savaş vermektedir. Diğer subaylar ise savaş öncesi zamanlardan konuşarak aşçının yanında vakit geçirmektedirler. Aradan geçen kısa bir sürenin ardından eğitimini henüz tamamlamış genç subay Relaigh’de katılır ve artık ölüm kalım zamanı geldiğinde tüm stres ve korkuya karşı dik durarak mücadele vermeleri gerekir…

Bu Filme 8 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. zafer baskan dedi ki:

  süper bir film olmus BAHAR TARUZU 1918

 2. kertenkele dedi ki:

  Yıl 1965 ve Uzayda ilk insan yürüyüşünü Ruslar yapar, bu gururla yapılan abartısız, gösterişsiz çok natural br film... Umarım ülkem ve insanlarımız geleceğin dünyası için daha fazla geç kalmaz ve son vagonu yakalar....

 3. fufila dedi ki:

  çok tarafsız ve bir kesit filmi, savaşın insan üzerindeki etkisi ve aslında bir gerçekçilik... çok beğendim...

 4. Ubec34 dedi ki:

  Savaşın askerler üzerindeki etkilerini içeren, iyi işlenmiş ve seyredilmeye değer bir film.

 5. erko dedi ki:

  filmin hikayesi yok. fury çok güzel filmdi bunun başı da aynı sonu da.
  bu korkak ingilizler dünyayı nasıl fethetmiş acaba o da ayrı garip

 6. A.s dedi ki:

  İzlenilebilir. Dram ve savaş filmlerini sevenler bayılır.
  Adamlar resmen korkaklıklarını film yapmışlar. Bazı ayrıntılar yok değil tabii. Cesaretli söylemler var ve o savaş anında bile bunu hayata geçiremiyorlar. Enteresan. İngilizler toplum olarak belki Nazilerden bile çok kendilerini beğenirler. Garip bir şekilde bunun filmini yapmışlar.
  Türk tarihi malum ne kahramanlıklarımız ne kahramanlarımız var gelin görün ki bunlar film yapılamıyor. Her nedense yapılmıyor. Halit Ergenç gibi bir oyuncu olmasa herhalde dizilerimizde duyulmayacaktı ses getirmeyecekti. Halbuki ne zenginlerimiz var veya devletin çarçur ettiği vergiler. Milletin orasına burasına koyan adamlara vergi muafiyeti getireceğine 600 trilyon sinema sektörüne ayır. Bu şekilde bir filmden herhalde 50 tane çekilir. Bir siper biraz insan topluluğu masrafı bu.devlet iyi bulduğu Türklüğü ön plana çıkaran, hezimette olabilir yaşanmışlıkları senaryoları, bunları film yapması lazım. Kültür bakanlığının ufak tefek sestekleri oluyor ama onuda inceleyin göreceksiniz ki ne kadar lüzumsuz film var para oraya aktarılıyor. Sanki konu yokmuş gibi gitmişler ayla filmini çekmişler.Kore savaşına katılan askerimiz. Belgesel yapsalar daha çok ses getirirdi herhalde. Oscar alacakmış bilmem ne. Tırı vırı.Fragmanını izlediğimde dedim ki bu filmden cacık olmaz. Gerçeklik payı olmasa film dibi görecek. Ayır 100 milyon çek bi Fatih filmi. Ayır 100 milyon Atatürk filmi.100 milyon ayır. İbni Sina. adaBizimkiler ne kaldırıyor? 1 Milyar dolar yılda on yapıma harcasanız. Sinema üzerinden kendinizi anlatırsınız. Kafa nerde ama. Cep doldurmak varken.

  • Stotte dedi ki:

   Çok haklısınız beyefendi. Bu memleketin insanları artık özünü ve gerçeği öğrenmeli saçma sapan oyunculuğu ve değeri beş para etmez insanların ceplerini doldurmak uğruna ya da sadece çok afedersiniz 'godoman' diye tabir ettiğimiz cahil ama bir o kadarda zengin kesimi memnun etmek için çektikleri dizilerden filmlerden bıktık gerçekten. Umarım sizin ve benim gibi düşünen insanlarımız imkanı olan insanlarımız bir şekilde bu duvarları yıkmayı başarabilirler. Filmakinesi ekibine de ayrıca teşekkür ederim ben internet kafede çalışıyorum müşterilerime sizin sitenizi öneriyorum her zaman gerçekten layıkıyla işinizi yapıyorsunuz umarım sorunsuz bir şekilde uzun yıllar boyu bu hizmeti sunmaya devam edersiniz iyi ramazanlar efendim.

 7. zeki gedikoğlu dedi ki:

  güzel film furry gibi uydurma saçma sapan uydurma filmlerden çok daha güzel ve gerçekçi