Kullanıcı Ort: 8.4 / 10           Toplam Oy: 18
Iron Man 3 izle

Iron Man 3 izle

Filmin Konusu

130 dakikalık seyir süresi ile şimdiye kadar yapılmış en uzun Iron Man filmi olma unvanını da taşıyan Demir Adam 3 filmi 14 Nisan 2013’de Paris Premiere sinema gösteriminde ilk kez seyirci karşısına geçti ve 3 Mayıs 2013 tarihinde ise ülkemizde gösterime girdi. Bilim kurgu, macera ve aksiyon unsurlarının yanı sıra Robert Downey Jr. (Demir Adam)’ın bizleri güldüren hareketlerine de sık sık tanık oluyoruz. 2015 yılında çıkarılması planlanan Görevimiz Tehlike serisinin 5. filminin hikayesini yazmakla meşgul olan Drew Pearce’ın kaleminden çıkan yeni hikayemizde yine Gwyneth Paltrow eşlik ediyor ve yeni bir isim olarak Guy Pearce yer alıyor. 400 Bin kişinin katıldığı İMDB oylamalarında 7.4’lük bir puan alarak kalitesini ortaya koyan Demir Adam serisinin sonuncu filmi, aynı zamanda en çok hasılat yapan film olarak da kayıtlara geçti. Önceki iki filmin hasılatını tek filmde çıkaran 3. seride 1,3 Milyar Dolar civarında rekor bir gişe geliri elde etmiştir. Unutmadan söyleyelim, Yenilmezler Ultron Çağı filminde Demir Adamı tekrar göreceğiz ve Iron Man 4’ünde geleceği söylentiler arasında yer alıyor.

Çapkın ve zengin ama bir o kadarda zeki biri olan kahramanımız Tony Stark, Yenilmezler ekibiyle birlikte uzaylılarla karşı karşıya kaldığı mücadeleden sonra psikolojik bir bunalıma girer ve bu olay hayatını ciddi derecede etkilemektedir. Bir an önce kendini toparlaması gereken kahramanımızın karşısına kısa bir süre sonra diğer düşmanlarına nazaran çok daha güçlüsü gelecek ve hatta bu düşman yenilemeyecek kadar güçlü olacaktır. Düşmanın tuzağına düşerek çok sinirlenen Tony kameralar karşısında ağzına geleni söyler ve ertesi gün evi başına yıkılır! Stark ve sevdiği kadının hayatı tehlikeye girdikten sonra, aklına bir şey dank eder ve düşünür. Acaba adamı adam yapan kıyafet midir? Yoksa kıyafet midir içindeki adamı adam yapan? Kendi kafasında ikilemlerle mücadele eden kahramanımız aynı zamanda hem sevdiği kadını korumak isteyecek ve diğer yandan da zorlu bir savaş verecektir. Bu kez Iron Man’in işi gerçekten çok zor!

Bu Filme 14 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. Kadir dedi ki:

  Bu site gerçekten cok ıyi donma yok kalite süper herkese tavsiye ederim

 2. Unknown dedi ki:

  Spoiler Yorum!!! Yorumu Görmek için tıklayınız.

 3. MARVEL izleyicisi dedi ki:

  FİLM EFANE...

 4. Yusuf dedi ki:

  Gördüğüm en başarılı film sitesi adamsın admin 😃😃

 5. Solomon Necati dedi ki:

  Spoiler Yorum!!! Yorumu Görmek için tıklayınız.

 6. Iron Man dedi ki:

  Serinin üçüncü filmi karşımıza serinin birinci filmi ile ikinci filmi arasında hiçbir şey bırakmamış bambaşka bir Iron Manle karşılaştık özelliklede robotlarını çoğaltması çok hoşuma gitti teşekkürler Marvel.

  Puanım : 9.7

 7. EMRE . S dedi ki:

  YAV GERÇEKTEN GÜNYOL BAKOĞLU TONY STARK İÇİN ÇOK İYİDİ NEDEN ARTIK O SESLENDİRMİYOR Kİ YA PARADA MI ANLAŞAMADILAR Kİ YAV BİRAZ PARAYA KIYSALAR ÖLÜRLERMİ

 8. Black Tıtanium dedi ki:

  mükemmel ya son sahnede çocuk ağlattı

 9. ALAYCİ KUS dedi ki:

  İndirme seceneginde 720p yok ekleyebilirmisiniz?

 10. Patatoes dedi ki:

  Spoiler Yorum!!! Yorumu Görmek için tıklayınız.

 11. Painkillers dedi ki:

  Tony Stark geri dönecekmiş. Ve ben bunu dört gözle bekliyorum bebeğim.

 12. nigdeli dedi ki:

  Buradan Tony Stark a sesleniyorum.kullanmadığın kostüm,sofben ve petekler değerinde alınır.mandal ve leğen takası yapılır

 13. Iron man dedi ki:

  Harikaaaa