Kullanıcı Ort: 8.9 / 10           Toplam Oy: 52
Iron Man 2 izle

Iron Man 2 izle

( HD Kalite ) Tek Close Tek Load Tek Netu FragmanYorum yap

Sorunlar İçin Sık Sorulan Soruları Okuyun


Filmin Konusu

Aksiyon, bilim kurgu ve macera unsurları ile devamı gelen Iron Man 2 filmi 2010 yılında 7 Mayıs tarihinde bizlerle tekrar buluştu ve yine unutulmaz sahneler yaşattı. İlk filme yönetmen yapan Jon Favreau’nun yanına devam filminde Kenneth Branagh’ta eklendi. Amerikan sapığı gibi muhteşem filmlerde imzası bulunan yazar Justin Theroux’un kaleminden çıkan Demir Adam 2’de usta oyuncu Robert Downey Jr. ile birlikte Mickey Rourke ve Gwyneth Paltrow gibi isimler yer alıyor. Yaklaşık Dört Yüz Bin kişinin oylamaya katıldığı İMDB platformunda 7.1 değerinde güzel de bir puan almıştır. 2 saatten fazla bir süreye sahip olan Demir Adamın ikinci filmi 200 Milyon Dolarlık ciddi bir bütçe ile çekilirken, Dünya genelinde 621 Milyonu geçen bir gişe elde etmiştir.

Zenginlik ve servetin içerisinde yüzen Tony Stark her zaman kendini beğenmiş ve komik hareketleri ile bilinen bir adamdı. Başına bir takım olaylar gelmesinin ardından Demir bir zırh yaparak kendi hayatını kurtaran Stark artık silah üretim işini bırakmış ve savunma teknolojisine yoğunlaşmıştır. Aynı zamanda Demir Adam olduğunu da tüm Dünya’ya hiç çekinmeden açıklaması ile herkes kim olduğunu öğrenmiş fakat yaptığı bu başarılı işten ne hükumete nede orduya hiç bir şey söylemez. Bu zırhın kendisinden başka hiç kimsede olmaması gerektiğini çünkü yanlış ellere düşerse neler olacağını çok iyi biliyor. İlk başına gelen olayların arasından tam 2 sene geçer ve Tony için yeni bir düşman doğar ve bu kez düşmanı çok daha zorlu olacaktır!

2014 yılında Şef adlı komedi filminde gördüğümüz Robert Downey Jr.’nin, Aksiyon sahnelerinin yanı sıra komik sahnelerinin de izleyiciye güzel vakit geçirtebileceği Iron Man serisini çocuklarınızla birlikte keyifle izleyebilirsiniz.

Bu Filme 11 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. psikopat civciv dedi ki:

  en sonda kısa bir bölüm var şarkılı kısım geçtiktikten sonra

 2. Marvel dedi ki:

  Site gercekten en iyisinin iyisi

 3. Unknown dedi ki:

  Sitenin adminine çok teşekkür ederim. Güncelleme filan düşünüyorsanız yapmayın. Böyle çok güzel olmuş. Ve filme gelince muhteşem.

 4. Müslüm Kazımoğlu dedi ki:

  Bence devam filmi harika olmuş haa birde kız stajyer sahnesi mükemmel olmuş

 5. okan dedi ki:

  Spoiler Yorum!!! Yorumu Görmek için tıklayınız.

 6. Iron Man dedi ki:

  Serinin ikinci filminde filme giren Mickey Rourke (Whiplash) güzel bir rol sergilemiş ama malum Iron Man’ı şu ana kadar kimse öldüremedi.
  (Allah bizi Iron Manden eksik etmesin :).)

  Puanım : 9.4

 7. Irmak dedi ki:

  ancak bu kadar diger marvel filmlerine gonderme yapilabilinirdi tebrikler Kenneth branaghçım

 8. Avenger dedi ki:

  Muhteşem

 9. Kaan dedi ki:

  ÇOK GÜZEL Tşk Ederim

 10. salıh dedi ki:

  tşk ederım