Kullanıcı Ort: 4.3 / 10           Toplam Oy: 4
İnkar izle
Tür:
Biyografi, Dram, Tarihi ve Savaş
Kategori:
2016 Filmleri, HD Film izle, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler
Yapım:
İngiltere, ABD
IMDB Puanı:
6.6
Film Süresi:
Yönetmen:
Mick Jackson
Oyuncular:
, Timothy Spall, Tom Wilkinson
Etiketler:

İnkar izle

Sorunlar İçin Sık Sorulan Soruları Okuyun


Filmin Konusu

Beğeni toplamış bir yazar ve tarihçi olan Deborah E. Lipstadt, ünü yayılan bir yalanlayıcı olan David Irving’in onu dava etmesiyle birlikte Soykırımın gerçek olduğunu ispatlamak için mücadele etmek zorunda kalacaktır. İyi seyirler…

Bu Filme 6 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. serdar can dedi ki:

  tarihi anlatan amerikan filmleri hiçbir zaman gerçekleri anlatmaz hiçbir zaman tarafsız olmaz her zaman kendisine fayda saglayacak yalanları filimlerde insanlara sokar o yüzden amerikan yapımı bir tarih filmi izleyecekseniz sadece izleyin mesajlarına aldırmayın !!!
  iyi seyirler

 2. Erkan Kolikoğlu dedi ki:

  Şahsi fikirlerinizi kendinize saklayın, film nasıl güzel mi ? kötü mü ? burada boş boş yorum yazıp durmayın.

 3. Korkmaz Boyacıyılmaz dedi ki:

  Hitlerin Yahudi katliamını hiçbir mahkemede ve şekilde tartışılmasını mantıksız buldum. Bu tarihi bir gerçek. Gerçeklerin kalıntıları dahi günümüzde duruyor. İzleyecek bir şey bulamazsanız bu filmi izleyin. Biraz sıkıcı ve mantıksız buldum.

  • oguz dedi ki:

   Tarihi gerçek dediklerinizi 1960'lara kadar hiç bir Alman kabul etmiyordu. Yahudi katliamı yapıldı diyenler şiddet ve tepki görüyordu. Alam halkının Yahudi katliamı yapıldığını kabullenmesi uzun ve zorlu bir süreçtir. Tarihi bilmeden, ahkam kesmeyin. Eğer konu hakkında bilgi edinmek istiyorsanız Labyrinth of Lies (yalanlar labirenti) isimli filmi seyredin...

 4. Penguen dedi ki:

  Gerçekleri çarpıtan bir başka Hollywood propagandası daha. Davanın dökümanlarını internetten bulabilirsiniz, ben bir kısmını okudum ve gerçekten bu filmin amacını çok açık bir şekilde anladım. Deborah E. Lipstadt bütün hayatını yahudi okullarında geçirmiş bir yahudidir, konuşma yapmak için çıktığı gezilerin masrafları da yahudi finansörler tarafından karşılanıyor, yani böyle bir insanın tarihçiliğin en temel ilkesi olan tarafsızlığa sahip olması beklenemez. Her ne kadar Austwich ile ilgili binlerce rapor olduğunu belirtiyse de, hiçbir zaman bu raporların nerde olduğu, içeriği gibi hiçbir soruya cevap vermemiştir, rakipleriyle hiç bir şekilde tartışmaya girmemiş, yapılan teklifleri red etmiştir. Bu özelliğiyle amacının sadece propaganda yaymak olduğu açıktır.

  • coltius dedi ki:

   Çok kıymetli bir yorum olmuş, PEnguen, eline sağlık. Ben bu noktada Istvan Szabo'nun Taking Sides'ını izlemeni tavsiye ederim. Gerçeklere en yakın benim görebildiğim kadarıyla bu film. Diğerleri dediğin gibi bir takım eyyamcıların şişirmesi, kulis faaliyeti. Filmi izledikten sonra yorumunu burada bekleyeceğim. Sağlıcakla kal.