Kullanıcı Ort: 8.5 / 10           Toplam Oy: 2
Here Alone izle
Tür:
Bilim Kurgu, Dram, Korku
Kategori:
2016 Filmleri, HD Film izle, Türkçe Altyazılı Filmler
Yapım:
ABD
IMDB Puanı:
5.6
Film Süresi:
Yönetmen:
Rod Blackhurst
Oyuncular:
Adam David Thompson, Gina Piersanti, Lucy Walters
Etiketler:

Here Alone izle

Sorunlar İçin Sık Sorulan Soruları Okuyun


Filmin Konusu

New York’un vahşiliğinde, 20’lerinin sonlarında bir genç kadın olan Ann, gizemli bir hastalık tüm toplumu kırıp geçirdikten sonra hayatta kalmakta güçlük çekmektedir. Sürekli açlığın eşiğinde Ann yalnız bir yaşam sürmektedir. Ancak yiyecek deposu tükenmeye başladığında tehlikeli bir yolculuğa atılacak, ve orada Olivia adlı bir kızla tanıştıktan sonra olanlar olacaktır. İyi seyirler…

Bu Filme 2 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. He-who dedi ki:

  Şehirden uzak az figuranlı(zombili) bir zombi filmi altta yatan mesaj'ı anlayamadım.Genellikle bu tür zombi filmlerinde altta olan bir mesaj taşıma durumu vardır ama bundaki ben çözemedim.Yüreğimi güm güm ettiren bazı yerler vardı yine de ama senaryodan kaynaklanan veya bütçeden diyebileceğimiz bir nedenden ötürü tam yerini bulamamıdı.Örneğin bebek sahnesi daha güzel olabilirdi.Oyuncular B sınıfı olmasına rağmen yine de duygu geçişleri güzeldi.Hiç bir sahnesinde Allah Allah bu da neden oldu şimdi demedik(Genelde zombi temalı filmlerde bu çok yaşanır.)

  Neyse konunun özüne inelim bir efsane olmayacak ama yine izleyenlerde neden izledim ki bunu demiyecek.Puanı hak etmiş 6,5 iyidir.

 2. hasan dedi ki:

  klasik zombi. 3 kişi ile çekmişler. kalite zayıf.
  film blamazsanız izlersiniz.
  5.1