Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı Türkçe Dublaj izle

Reklamı Geç 2 saniye kaldı...
Sorunlar İçin Sık Sorulan Soruları Okuyun


Filmin Konusu

Beşinci fakat son filmi olmayan Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı Türkçe dublaj izleme seçeneği ile filmakinesi ailesine hd kalitesinde sunulmuştur. Daniel Radcliffe’nin Harry Potter karakterini canlandırdığı filmde yine Emma Watson ve Rupert Grint gibi isimler başrolü almaktadır. 10 Ağustos 2007’de Türk izleyicilerin karşısına çıkan Zümrüdüanka Yoldaşlığı isimli 5. filmi ile yine büyük ilgi gören Harry 7.4 değerinde bir İMDB puanı almıştır. Bu kez David Yates’in yönetmenliğini yaptığı filmde senaristlik Michael Goldenberg’in kaleminden çıkmıştır. Amerika ve Birleşik Krallık da çekimleri yapılan Zümrüdüanka Yoldaşlığı ilk üç filmi gibi 150 Milyon Dolara mal olmuş ve vizyona girdiği haftada yine rekorları alt üst ederek 938 Milyon Dolar kazanmıştır.
Harry koca yazı Privet’de yalnız başına geçirdikten sonra okulu Hogwarts’a geri döner Geri döndüğünde ise öğrenciler arasında Voldemort’un geri döndüğüne dair bir takım dedikodular yayılır, fakat bu dedikoduya çok azı inanır. Sihir bakanı da inanmayanlar arasında olduğu için güvenlik önlemlerini alma konusunda biraz gecikmiş olur. Böylece Harry başta olmak kaydıyla okuldaki tüm büyücüler büyük bir tehdit altına girer. Harry gördüğü güzel kız Cho Chang’den gözlerini alamaz ve sihir bakanlığı ise güvenlik ve düzen için gönderdiği Dolares Umbridge sayesinde düzeni sağlamaya çalışır. Fakat bu kadının gelişi tam bir kabus olacak Harry ise Voldemort’un bir şeyi aradığını anlar fakat bu durumu kimseye anlatamaz. Bu yıl Hogwarts’ta geçen zaman en zor zamanlar olacaktır.

Bu Filme 44 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. Expeliarmus dedi ki:

  Harry Potter Efsanesinin En Sevdiğim Filmi.

 2. hp fan dedi ki:

  flim mükemmel başka söze gerek yok..

 3. potter head dedi ki:

  seri mükemmel gitti , gidiyor, gidecek...

 4. KERİM CAN dedi ki:

  UNUTULMAZ BİR FİLM😀

 5. harry potter dedi ki:

  Harry Porter'ın büyüsüne kapıldım desem

 6. Potterhead dedi ki:

  Dünyadaki en muhteşem film...
  Başka söze gerek yok

 7. bengisu gökçe - bengi dedi ki:

  bence film acayip güzel

 8. gorkem usta dedi ki:

  bana gore kitap daha iyiydi

 9. R.A.B dedi ki:

  975 sayfalık kitabın filmi bu mu evet mükemmel bir film ama keşke Arthur weasleyi hastanede ziyaret etselerdi.Gilderoy lockhart ı orada görseydik.vb. daha çok şey var pevesın fred ve georgenin dediklerine itaat etmesi gibi

 10. Speedygonzalez dedi ki:

  Abi ben hayatım boyunca bu kadar muhteşem film izlemedim

 11. Samet dedi ki:

  Baştan sona seriyi kaç defa izledigimi bilmiyorum artık nerde ne diyeceklerini biliyorum keşke bitmeseydk

 12. Esra Ece dedi ki:

  Canım sıkıldıkça açıp seriyi bitiriyorum 2-3 günde. İzlemektende hiç bıkmam..