Kullanıcı Ort: 8 / 10           Toplam Oy: 94
Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 720p Türkçe Dublaj izle

Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 720p Türkçe Dublaj izle

Filmin Konusu

Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları-2

Harry, Hogwarts’a Dumbledore’un kardeşi olan Aberforth’tan yardım alarak gider. Harry okula giderken, Voldemort’un ordusu Hogwarts’a saldırıda bulunur. Okulun öğrencileri ise Voldemort’a karşı savunmaya geçer. 17 yaşının üzerindeki öğrenciler okulda kalarak Voldemort’a karşı savaşır. Aberforth, Zümrüdüanka Yoldaşlığı üyelerine, öğrenci ailelerine, okuldan uzaklaşan öğrencilere ve Dumbledore’un Ordusu’nda yer alan öğrencilere yardım ederek okula dönmelerini sağlar. Savaş biter. Savaşın sonunda ise 50 kişi ölmüştür. Fred Weasley, Remus Lupin, Tonks ve Colin Creevey isimleri de ölenler arasında yer alır. Harry, Ron ve Hermione ise İhtiyaçlar Odası’na Ravenclaw’ın Diademini bulmak için gider. Fakat burada üçlü Fakat Draco Malfoy, Crabbe ve Goyle ile karşı karşıya kalır. Crabbe burada Ölüm Yiyenlerden öğrenmiş olduğu Zebani Ateşi olan ateşli büyüyü yapar. Ancak Crabbe büyünün kontrolünü sağlayamadığı için büyüden yayılan ateş içerisinde ölür. Harry, Ron ve Hermione ise Malfoy ve Goyle’a acıdıkları için onları kurtarır. Büyüden çıkan ateş hortkuluklara zarar verir. Böylelikle hortkuluklar parçalanmaya başlar. Bunun üzerine tek bir hortkuluk kalır. Bu da Voldemort’un yılanı olan Nagini’dir.

Harry, Voldemort ve Nagini’yi ararken onların Bağıran Baraka’da olduklarını öğrenir. Üçlü oraya vardıklarında Voldemort’un Nagini’ye Snape’i öldürttüğünü görürler. Ancak Snape ölmeden önce Harry’e anılarını ve Harry Snape’in anılarını öğrenir. Anılarla birlikte artık Harry, bir hortkuluk olduğunu ve bundan Voldemort’un haberi olmadığını da öğrenmiş olur. Bundan dolayı Harry’nin Voldemort tarafından öldürülmesi gerekir. Voldemort ile karşılaşınca Voldemort Harry’i öldürür. Lakin Harry sadece kendinden geçmiştir. Voldemort onun öldüğünü düşünür.

Harry uyanınca içinde bulunan Hortkuluk yok olur. Harry uyandığını belli etmez. Narcissa Malfoy onu kontrol eder. Kontrol ettikten sonra onun öldüğünü duyurur. Bu ahber üzerine Ölüm Yiyenler sevinir. Hagrid, Harry’nin bedenini okula götürür. Burada Voldemort, Harry’nin kendini kurtarmak için kaçtığını ve bu sırada öldüğünü, kendilerinin de artık direnmemesini söyler. Tam bu sırada Grawp gelir ve Voldemort’a karşı savaş başlar. Bu kargaşadan yararlanan Harry ise görünmezlik pelerinin altına girerek ortadan kaybolur. Neville Longbottom ise Gryffindor’un kılıcını alarak ile hortkuluk olan Nagini’yi öldürür. Artık tüm Hortkuluklar yok olduğu için Voldemort artık bir ölümlü olur.

Harry’nin ortaya çıkmasıyla Voldemort büyük bir şaşkınlık yaşar. Harry Mürver Asa’nın sahibinin kendisi olduğunu söyleyince Voldemort ile düello etmeye başlar. Bu sırada ikilinin yaptıkları büyüler havada çarpışır. Fakat Mürver Asa gerçek sahibini öldürmez. Seken Avada Kedavra büyüsü Voldemort’a çarpar ve o ölür.

Aradan 19 yıl geçmiştir. Ron ve Hermione evlenirken, Harry ve Ginny’de evlenmiştir. Harry ve Ginny’nin artık üç çocuğu vardır. Bunlar Lilly Luna, James Sirius ve Albus Severus’tur. Hermione ve Ron’un ise Hugo ve Rose adında iki çocuğu olmuştur. Aynı zamanda Neville ise okulda Bitki bilimi öğretmeni olurken Hannah Abbott ile de evlenmiştir.

Bu Filme 91 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. Boran Yiğit Tunçel dedi ki:

  ya film hayalimdeki gibi bitmedi harry potter la harmony nin sevgili olmasını beklıyodum resem suan fılmden sogudum ya ama hayatımda izlediğim en güzel seriydi

 2. Ayşe dedi ki:

  Bu siteye çok teşekkürederim ağız tadıyla süper bi seri film izledim film zaten muhteşem sitede öyle emeği geçen herkese teşekkürediyorum

 3. özlemm dedi ki:

  ya severus snape sen ne büyük adammışşısın be

 4. Melih dedi ki:

  Sonu klasik Amerikan filmi gibi bitmeseydi keşke 10-20 sene sonrasına götürüp başrolleri evli çocuklu yapmak gibi. Ben harry nin hogwarts a müdür olmasini ve diger 2 arkadaşıda prof. olmasını beklerdim filmin sonunda. Hermione ile Harry birlikte olmalıydı ilk 5 filmde hep yan yana gösterip hatta bazi yerlerde ileride sevgili olabilirler gibi sahneleri izledik ama ron ile evlendi saçmalık, son sahnedeki çiftlerin uyumsuzluğu filmin en kötü yeri olabilir. Kitapta nasıl bilmiyorum ama buna sinir oldum.

  • Ayşe dedi ki:

   Başından beri harry ve hermione nin yakınlaştığını hiç görmedim arkadaşlık dışında başından beri ron laydı

 5. Harry Albus Severus Potter dedi ki:

  çok güzel flim bıkmadan izlerim

 6. Albus Severus Potter dedi ki:

  Vay be film bitti beni bir film kolay kolay ağlatamaz ama bu film beni ağlattı <3

 7. Harry Potter Lover dedi ki:

  ilk bölüm geldi aklıma ve ağladım,düşünün Harry Potter küçücük bir çocuktu ucube ailesiyle yaşıyordu.Şimdi baktimda harry potter severler biz bir AILEYIZ!

 8. Aloha moura dedi ki:

  Serinin en iyi filmi diyebilirim bitti diye üzülmeyin daha uzatsalardı bu kadar güzel olmazdı

 9. Baran dedi ki:

  Şimdi bitti mi yani ? :(

 10. janissary dedi ki:

  Şu koca HP evreninde sen gibi bi ADAM var mı be Severus reyiz ,saygılar ALAN abi r.i.p..
  Emeği geçenlere çok teşekkürler.
  Site yönetimi saygılar sevgiler..

 11. SHEVIN dedi ki:

  bu film bitti diye üzülenler fantastik canavarları izleyin harry potter ın öncesini anlatıyor hatırladığım kadarıyla daha hogwarts bile yoktu filmde

 12. seyhan dedi ki:

  Albus severus potter :)

 13. Caner dedi ki:

  Bir şaheserin de sonuna geldik... Senaristlerin eline, oyuncuların da emeğine sağlık. Ayrıca filmakinesi.org a teşekkür ederiz, çoğu siteden daha başarılısınız ve reklamlarla sıkmıyorsunuz canı gönülden teşekkürler.

 14. duygu kınay dedi ki:

  ya keşke çocuklarıda yaşamlarını yapsalardı bitemez yanı ağladım biti diye resmen

 15. Sena dedi ki:

  Nasıl biter yaaa

 16. Hermonie Granger dedi ki:

  Hey sen! Evet bunu okuyan. Şimdi ağlıyosan gözyaşlarını sil. Üzülme üzdürme! Her güzel şeyin bir sonu yok mudur zaten? Ama bu bir son değildi merak etme. Bizi gerçekten seviyorsan kalbinde tam şuranda hissedersin. Mutlu bir son oldu. Lord ebediyete gitti, Hogwarts'ta kimse kötülüklerden korkmuyor artık.
  Şimdi duygulan
  Duygulan ki; Dumbledore'u,Lily'i,James'i,Severus'u,Lupin ve eşini, Dobby'i hatırla
  Efsaneler unutulmaz Potterheadler
  Hep birlikte daha güçlüyüz...

 17. Potter Fanı dedi ki:

  Keşke bi mucize olsa ve devam etse...

 18. Salih Weasley dedi ki:

  ne yani bitti mi şimdi :(