Kullanıcı Ort: 7.8 / 10           Toplam Oy: 52
Harry Potter ve Felsefe Taşı Türkçe Dublaj izle

Harry Potter ve Felsefe Taşı Türkçe Dublaj izle

Filmin Konusu

1 Şubat 2002 yılında Türk sinema severler ile buluşan Harry Potter ve Felsefe Taşı Avrupa Kıta’sın da ise 16 Kasım 2001 tarihinde genel seyirci ile buluşmuş macera dolu fantastik bir aile filmidir. 2 saat 32 dakika boyunca seyirciye harika vakit geçirmesini sağlayan film İMDB’den aldığı 7.4 değerindeki puanını günümüzde de korumaktadır ve bu filmin yönetmenliğini Chris Columbus üstlenmektedir. J.K. Rowling’in senaristliğini yaptığı filmin çekimleri Amerika ve İngiltere’de gerçekleşmiştir. Ayrıca çekimleri için harcanan süre 2 senedir ve buna karşılık maliyeti 125 Milyon Dolardır. Sinema salonlarında seyirci ile buluştuktan sonra büyük bir ilgi ile izlenen Harry Potter ve Felsefe Taşı 975 Milyon Dolarlık hasılat elde ederek bir rekora imza atmıştır. Daniel Radcliffe’in ailesinden zorla izin alarak başrol oyunculuğunu kaptığı filmde tüm Dünya tarafından tanınarak büyük bir üne kavuşmuştur. Oyuncunun yanı sıra Rupert Grint ve Richard Harris’de başrol oyuncuları olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tam bir aile filmi olarak nitelendirilen filmde Hikayemiz Harry Potter’ın ailesini çok küçük yaşta gizemli bir şekilde kaza geçirerek ölmesi ile başlıyor. Annesiz ve babasız kalan küçük Harry’nin tek akrabası olan annesinin kız kardeşidir ve araları hiç bir zaman iyi olmamıştır. Bu yüzden kalmak zorunda olduğu evde sürekli hor görülen Harry tüm hayatı boyunca bu aile tarafından itilip kakılmaya mahkum kalmıştır. Küçük Harry 11 yaşına geldiğinde ise hayalleri ile birlikte genlerinden gelen yetenekleri ortaya çıkmaya başladığında Hogwarts okulundan büyücülük daveti alacak ve sürekli kötü muamele gördüğü bu evden kurtulma şansını yakalayacaktır. Bundan sonra ailesi hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilen Harry, ailesinin başına ne geldiğini araştırdıkça bundan sorumlu olan kişi ve kişilerin peşine düşme kararı alacaktır.

Bu Filme 52 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. enesby3 dedi ki:

  hala izliyorum

 2. Potterhead dedi ki:

  2018.6.24
  HALA İZLEYENLER

 3. Potterhead dedi ki:

  2018 ve ben 5ç kez balıyorum ne zaman baştan başlasan aynı ilgiyle başlıyorum mükkemmel birşey ya .

 4. talha dedi ki:

  Seriye 5.defa başlıyorum.Her yaz sıkılmadan ilk gün ki gibi ilgi duyuyorum.

 5. harry dedi ki:

  ben bir potterhead im

 6. hermonie dedi ki:

  yil 2018 hala izleyenler burdami

 7. Dahi dedi ki:

  Bu filmi 15. kez izliyorum, tek kelimeyle MÜTHİŞ bir film bence serinin en iyi filmlerinden biri cidden ellerinize sağlık çok güzel olmuş😍

 8. aslan dedi ki:

  kelimeler kifayetsiz nasıl yazılmıs böyle bişe müthişşş tek kelimeyle...siteye de cok teşekkürler emeklerıne saglık.

 9. Jimin dedi ki:

  MUH-TE-ŞEM NOKTA abi çok güzel

 10. hatice ayca dedi ki:

  gerçekten guzeld i serisine başlıyorum

 11. fatma dedi ki:

  Bu filmi ilk 7 yaşımda izlemişdim şimdi 14 yaşındayım ama hala izlemeye devam ediyorum . bütün bölümleri yüz binlerce kez izledim ama hiç bıkmadım . okadar güzelki bütün serisini öneririm 7 bölümün 7 si de birbirinden güzel , heycan verici . tek üzücü şey kitapta geçen çoğu sahnenin filmde geçmemesi , e tabi buda bazı karakterleri tanıdığımız gibi olmadığını gösteriyor. bu film i izlediğimden beri hayta bakış açım çok değişdi . Jk. Rowling gerçekten çok güzel bir kitap yazmış , okuduğum bir çok kitapta yazarın dünya üzerinden bakarak veya anımsayarak yazdığını gördüm ama JK. Rowling hayal gücünü kullanarak harika bir kitap vicuda getirdi , kimin aklına gelirdi Quidditch maçı , hortkuluklar , ölüm yadigarları vb. şahsiyen benim aklıma gelmezdi . kısacası bu film gerçekten harika yazarınada , filmi çekenede gerçekten çok teşekür ediyorum .

 12. Zeynep dedi ki:

  Anlamadığım şu hagrit harry yazmasını isteyince harry e yazmayı bilmediğini söylüyor ama en başta da parasına yazıları kendisinin yazdığını söylüyor

 13. Peeves Başqan dedi ki:

  Üzüldüğüm şey bir çok sahneyi *kitaptaki* koymamışlar. İlk gördüğümde yıkılmıştım. Özellikle Peeves'in olduğu sahneleri. ._.

 14. HARRYCİ dedi ki:

  hermonie olmasa ölecekler

 15. Cavidann dedi ki:

  Abi böle bir film yok ben sanki bu filmi izlediğimde o zaman biriminde oluyorum film sarıyor

 16. Kadir T. dedi ki:

  Ya abi izliyeyip izleyip bırakmadığım bisey 3 gun once bitirdim seriyi bugün yeniden başlıyorum 10 numara bi film serisi 10/10

 17. auv dedi ki:

  Güzel film ama baş rol çok fazla overpower yani Harry Potter yani her şeyde o en iyi her şeyde o gözde vs. bu tür filmleri sevmiyorum.

 18. HOŞ BİRİR dedi ki:

  harry poter ın küçüklüğü çok tatlı benim çok hoşuma gitti ya çok ponçik

 19. Buse Güven dedi ki:

  Çok Güzel Olmuş