Kullanıcı Ort: 7 / 10           Toplam Oy: 1
Hakaret izle
Tür:
Dram, Gerilim - Heyecan
Kategori:
2017 Filmleri, Fragmanlar, HD Film izle, İMDB 7.0 +, Silinenler (Telif), Türkçe Altyazılı Filmler
Yapım:
Lübnan
IMDB Puanı:
7.7
Film Süresi:
Yönetmen:
Ziad Doueiri
Oyuncular:
Adel Karam, Camille Salameh, Kamel El Basha
Etiketler:
,

Hakaret izle

( HD Kalite )

Telif Haklarından Dolayı Kaldırılmıştır.

Sorunlar İçin Sık Sorulan Soruları Okuyun


Filmin Konusu

Lübnanlı Hristiyan Tony ve Filistinli bir mülteci Yasser arasındaki küçük bir tartışma mahkemeye taşınır. Beyrut’taki sivil kamplaşmanın had safhalara çıktığı o günlerde, ikilinin davası bir anda kamoyu meselesine döner. Eski defterlerin açıldığı, yaraların yeniden gün yüzüne çıktığı bu filmin yönetmenliğini Ziad Doueiri yapmaktadır. Hakaret, Oscar’da En İyi Yabancı Film ödülüne aday olmuştur. Bunun haricinde film festivallerinde yedi ödülü bulunmaktadır.

Bu Filme 5 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. sealon dedi ki:

  tavsiye ederim .izleyin

 2. Comandante dedi ki:

  acı çekmek..ya da acı çekmek üzerine ahkam kesmek!..ve kessinlikle destansı bir anlatım..teşekkürler filme emeği geçen insanlar..ve teşekkürler bize bu filmi izleme olanağı veren sayfa admini..

 3. CHARON dedi ki:

  Filmin Neden bu kadar ödül aldığı şimdi anlaşıldı.Bir sahnede Ezilenler olarak ''Ermeniler ve Kürtler'' den bahsetmesi bana Orhan Pamuk un ''Ermeni Soykırımı vardır'' dedikten sonra Nobel Ödülü almasını hatırlattı. Her nedense bütün ödüller Batı'nın siyasetine alet olanlara veriliyor.Gerçek sanat ve bilim umurlarında bile değil.Kesinlikle puanını haketmiyor, yine de Ürdün ve Filistinli Mülteciler arasında ki gerginliğin dışa vurumu açısından da izlenmeli...

  • WOLF dedi ki:

   Ermeni ve Kürt halkı ezilmiştir. Bu doğrudur, lakin insanlar size neden ezildiklerini sorduklarında bir Türk'ün yok öyle birşey demesi kadar utanç verici bir durum yoktur. Bir Türk'ün böyle bir soruyu sıkılmadan utanmadan açıklaması gerekir. Bunda ayıp yoktur. Bu sorunun cevabı basittir. Dünyanın neresinde ve hangi ülkesinde olursa olsun, dominant ve ülkenin sahibi bir halka silah kaldırılırsa o ülkenin insanları o silah kaldıranların silahlarını alır bir yere s.....lar. Bunun kısaca Türkçesi devlete kurşun sıkan devletten kurşunu yer. Bu bu kadar basittir ve açıklaması kolaydır. Devlette baş kaldırmış ve insanları öldürmüşlerdir ve sonunda öldürülmüşlerdir. Sorun kurunun yanında yaşın yanma oranıdır. Ayrıca konu ermeni ve kürtler olduğunda sıkılmadan şunuda söylebilirsiniz, Ermenilerin katilleri Kürtlerdir. Bkz Hamidiye Alayları. Doğuda artan olaylar ile birlikte Ermenilerin malına mülküne göz dikmiş, ödürmüş ve mallarına çökmüşlerdir. Devlette I.Dünya savaşında olduğundan ve doğuda ilave sorun istemediğinden göz yummuştur. Lakin Ermenilerin katline sebep olan Kürtler aldıkları güvenle aynı hatayı Türklere karşıda yapmaya kalkınca kurşunu yemişlerdir. Halada yemeye devam ediyorlar.... Bunda çekinilecek durum yoktur. Ne zaman Türkiye nükleer silahlara sahip olur ve devler masasında eşit oturur; ne Kürdü ne Ermeniyi kimse hatırlamaz ve hatırlatmaz. Bugün kimse Cezayirlileri Fransa'ya ya da Kızılderilileri ABD'ye hatırlatmıyorsa sebebi budur. Takmayın kafanızı nükleeri ve füzeleri geliştirin yeter. Sonuçta dünya tarihinin başından beri tarih sahnesindesiniz. Strese girmeden filmini izleyebilirsin artık :)

   • cenk cem dedi ki:

    wolf adlı güzel arkadaşım cahilce konuşuyorsun birincisi kürt halkını ezen ermeni kökenli olduğu artık herkes tarafından bilinen pkk tarafındn olmuştur ikincisi ermeni soykırımına ait tarihte tek ispat ve tek belge yoktuur aksine ermenilerin azerbeycan türklerine ve anadolu insanlarına yaptığı katliamların hala canlı tnıkları vardır bence sen kılıçtaroğlu gibi kafadan sallamadan önce biraz tarih oku aziz türk milleti soykırım bir yana gittiği heryerde yabancı toplulukların hakkını savunmuş orayı imar etmiş ve inanç özgürlüğüne çok saygı duyarak koruma altına almıştır....