Kullanıcı Ort: 7.1 / 10           Toplam Oy: 8
Godzilla Türkçe Dublaj & Altyazılı HD izle

Godzilla Türkçe Dublaj & Altyazılı HD izle

Filmin Konusu

Ünlü yazar ve yönetmen Gareth Edwards’ın yönettiği Godzilla filmi Türkçe Dublaj olarak ilk kez sitemizde paylaşılmıştır. 2 saatlik izlenim süresi ile birlikte İMDB tarafından 6.8 değerinde bir not alan filmin senaristliği Max Borenstein’e aittir ve başrol oyunculukları Kick-Ass filminden yakından tanıdığımız Aaron Taylor-Johnson, OldBoy filminden aşina olduğumuz Elizabeth Olsen ve oynadığı dizi ile bir efsane haline gelen Braking Bad dizisinin Heisenberg’ü Bryan Cranston yer almaktadır. Bilim kurgu, gerilim ve aksiyon türünde çekilen filmin yapımı Amerika’da gerçekleşmiştir ve 16 Mayıs 2014 tarihli Türkiye vizyonu ile seyirci karşısına çıkmıştır. Yapım aşamasında ayrılan bütçe 160 Milyon Dolar civarındayken, beyaz salonlara gelmesiyle birlikte Dünya çapında 525 Milyonu aşan bir hasılat yapmıştır.
Filipinler’de 1999 yılında bulunan dev yaratık kalıntılarından bir süre sonra Japonya’da bir nükleer patlama meydana gelir ve patlamanın gerçekleştiği şehir tamamen karantina altına alınarak tahliye edilir. Amerikalı bir bilim adamı olan Joe Brody herkesin inandığının tam tersine bu olayın depremle yakından veya uzaktan alakasının olmadığını düşünmektedir. Fakat bu inancı adamın başına büyük işler açacaktır. Oğlu Ford ise artık bir yetişkin, evli ve bir çocuk babasıdır. Aynı zamanda Amerikan ordusun da askeri görevini yapan Ford acilen Japonya’ya babasının yanına gitmek zorunda kalır. Amacı babasını alıp Amerika’ya getirmektir fakat bu sandığından çok daha zor olacaktır. Baba ve oğul kirlilik riski taşıyan bölgeye giderler ve orada çok farklı şeylere tanık olurlar. Nükleer ile beslenen bir yaratık sayesinde kirlilik bölgesi artık kirli değildir fakat devlet bunu sır gibi saklamaktadır. Eski çağlardan kalan bu canavar ise uyandığında etrafa korku saçacak ve Amerikan ordusu harekete geçmek zorunda kalacaktır. Aynı zamanda uyanan Godzilla ise bu kez insanlığın kabusu olmayacak ve başka bir şeyin peşinden gidecektir…

Bu Filme 7 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. EREN dedi ki:

  Abi süper ya film harika bütün film lerimi burdan izliyorum

 2. Ramin dedi ki:

  Aksiyon sahneleri effektli olmamış heyecanlandirmiyor insanı hemen kesiyorlar

 3. Eray dedi ki:

  Bence iyi bir film izlenebilir 2018 de 2.çıkıcak onu bekliyorum

  • Emre dedi ki:

   2018 de 2.si çıkacak olan fim daha çok Shin Gojira nın devamı olacak..
   2. filmin açıklamasını yapan Shin Gojira nın yapımcıları idi. ve 2018den sonra 3.film olarak godzilla vs king kong çekmeyi planladıklarını açıkladılar.
   Japon yapımcılar işi hollywooda bırakmaz iseler 2018deki filmde japon yapımı olacak...

 4. mustafa karaer dedi ki:

  goodzilla serisinde en iyi film 2003 goodzilla mohtre tokyo sos olandı 2003 yılında televızyonda ızlemıstım sonrasında nette hıc bulamadım

 5. mustafa dedi ki:

  Şu kadarını söylüyeyim izlemeseniz de olur. Karanlık sahneler, kurgu, efektler zayıf kalmış. Seyir zevkleri farklıdır ama ekseriyet aynı düşünüyordur filmin iyi olmadığı hakkında.

 6. yusuf dedi ki:

  aldığı puanla yaptığı hasılat çok tezat :)