Kullanıcı Ort: 5.5 / 10           Toplam Oy: 2
Gelecekten Bir Gün Full izle
Tür:
Dram, Gençlik, Komedi, Romantik
Kategori:
2010 Filmleri, HD Film izle, Yerli Filmler
Yapım:
Türkiye
IMDB Puanı:
5.1
Film Süresi:
Yönetmen:
Bogachan Dündar
Oyuncular:
Hande Subasi, Hayrettin Karaoguz, Hümeyra Aydogdu, Yesim Dalgiçer
Etiketler:
, , , , , ,

Gelecekten Bir Gün Full izle

( HD Kalite ) Tek VidMoly Tek LoadYorum yap

Sorunlar İçin Sık Sorulan Soruları Okuyun


Filmin Konusu

Gelecekten bir gün bir türk filmi olarak karşımıza farklı bir hikaye ile çıkıyor.
İnsanın kendisine yakıştıracağı şekilde yaşamaktan daha güzel ne vardır ki? Gelecekten Bir Gün filminde herşeye evet değil de bazı şeylere hayır denilmesi gerektiğinide bizlere anlatan bir hikaye ile karşı karşıyayız. Başrol oyuncusu Hayrettin (Tolga)’nın hayatı her ne kadar yolunda ve iyi gitmese de yaşamlarının içine giren insanlara karşı tavırları umut verici veya ilham verici olabiliyor. Aslında Gelecekte neler olacağını, nasıl bir yere geleceğini, ne tür bir işe sahip olacağını, kime aşık olacağı gibi şeyler hakkında biraz fikri olmuş olsaydı geleceğe dair biraz daha umutla yaklaşabilirdi. Fakat Tolga hayatının darbesini yer ve hem işinden kovulur hemde sevgilisinin artık onun yüzüne bakmayacağını düşünerek, kendi canına kıyar ve intihar eder. O artık ölmüştür ve diğer tarafa doğru bir yolculuğa çıkmıştır. Eğer intihar etmeseydi nasıl bir hayatı olacağını, nerelere yükseleceğini asıl o zaman anlayacaktı. Ama artık o ölmüştü ve artık yapabileceği hiç birşey yoktu. Sadece Meleklerin ona gelecekte nasıl biri olacağını gösterişini izlemek zorundadır. Biraz farklı yönleriyle anlatılan bu filmde, Aşk, Umut veya Umutsuzluk, Komedi, Dram gibi unsurların hepsini bizlere yaşatmayı hedefliyor. Filmin çekimleri özel teknoloji kameralar ile yapılmıştır.

Bu Filme 9 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. ferhtats dedi ki:

  Hayatt a her insan kendi şansını kendisi yaratır ben kolay kolay film secemeyen biri olarak bu filmi beğendim ve bu filmden bir ders çıkardım izleyin pişman olmayacaksınız ve filmin ana fikrini kavrarsanız eminim hayatınıza yön verebilir. İlk kez bir filme yorum yapıyorum bu ne kadar etkilendiğimin kanıtı olabilir. filme saçma diyenler sığ düşünen ve hayatta her şeydenbir ders çıkarılması gerektiğinin farkına varmayanlardır aldırmayın.

 2. seyyid dedi ki:

  iyiydi yaa zevkle izledim

 3. murat karakaya dedi ki:

  Spoiler Yorum!!! Yorumu Görmek için tıklayınız.

 4. CappidiCuppidi dedi ki:

  saçma zaman kaybı güzel dıyenler beyınsız ınsanlardır

 5. Murat38 dedi ki:

  Film güzel kendini izlettiriyor. Çokta ilginç bir konusu var. Ancak hani hep diyorlar ya subminal falan filan ,işte tamda bu filmde öyle mesajlar verilmiş. Bir melek düşünün ki ellerinden içki kadehlerini düşürmeyen insanlarla yüz göz oluyor, tv de gördüğü çıplak kadınlara yavşıyor, iki elinide kalça hizasına getirip geriye çekerek tabiri caizse nasılda geçirdim der gibi hareket yapıyor. Güzel bir film yapmışsın tamamda ne gereği var böyle bir lüzumsuz karakterin. Şimdi bir çok kişi çıkıp belki beni eleştirecek ammada yobazsın, gericisin vs. diyerek. Ama yıllarca Aziz nesin her yazdığı filmde hocaları uyanık, üç kağıtçı, sahtekar gibi gösterdi. Yetmedi bu yeni yetmeler devraldı aynı görevi. Hangi holyvood filminde sahtekar bir rahip var? Neredeyse tamamına yakınında rahipler saygın, ağır başlı hep akıl danışılan karakter oluyorlar. Tamam belki ben yobazım ancak dini değerleri aşağılamakta modernlik yada çağdaşlık olmuyor maalesef.

 6. Smok1ng dedi ki:

  harettin degilmi la ooo ? :D :D :D koptum eyw admin :D

 7. Murat k dedi ki:

  Çok güzel bir film izlemenizi tavsiye ederim.

 8. Berkay E dedi ki:

  çok güzel bir film izlemenizi tavsiye ederim

 9. Murat K. dedi ki:

  Gerçek değerini yakalayamamış güzel bir film bence. İzleyin pişman olmazsınız.