Kullanıcı Ort: 8.5 / 10           Toplam Oy: 13
Galaksinin Koruyucuları 1080p Türkçe Dublaj Full izle

Galaksinin Koruyucuları 1080p Türkçe Dublaj Full izle

Filmin Konusu

2014 yılı 1 Ağustos günü ülkemizde gösterime giren ve İMDB’de neredeyse 250 Bin kişi tarafından oy alarak 8.5 değerinde olağanüstü bir puana layık görülen Galaksinin Koruyucuları macera, bilim kurgu ve aksiyon türünü en iyi yansıtan örnekler arasına girmeyi başaran nadir filmlerdendir. 2 saat 2 dakika boyunca seyirciye inanılmaz görsel şölenle birlikte harika dakikalar yaşatan Guardians of the Galaxy filmi ülkemize gelmeden önce 21 Temmuz tarihinde ilk gösterimini yapmış ve ardından Amerika ile aynı anda Türkiye’ye gelmiştir. Toplam çekim bütçesi 170 Milyon Dolar olarak açıklanan bu harika yapım yaklaşık 700 Milyon Dolarlık hasılata ulaşmıştır. Scooby Doo 1 filminin senaryosunu yazan James Gunn’ın kaleme aldığı ve yönetmenliğini yaptığı Galaksinin Koruyucuları adlı filmde Chris Pratt, Vin Diesel ve Bradley Cooper gibi isimlerin başrol performanslarını izliyoruz.

Sonunda Beklenen Görüntümüz Geldi ve Orjinal Bluray’den Riplenmiş Haliyle Sitemizde Yayınlandı…

Chris Pratt’ın canlandırdığı karakter Peter Quill kendisine Star Lord ismini takan çılgın bir maceracıdır. Maceracı adamımız uzun zaman peşinde koştuğu gizemli küreyi eline geçirince kötü ve güçlü adam Ronan’la başı belaya girer. Ronan kürenin kendisinde olmasını istemekte ve bu küreyle yapabilecekleri evrenin sonunu getirebilir. Star Lord Ronan’dan kurtulmaya çalıştığı sıralarda hiç anlamadığı bir şekilde birden bire kendisini tuhaf bir ekibe dahil olarak bulur. Star Lord’un dahil olduğu bu ilginç ekip roket atarı olan bir Rakun, onun yoldaşı ağaç Groot, yeşil tene sahip olan tehlikeli kadın Gamora ve aklında intikamdan başka bir şey olmayan acımasız Drax’dan oluşmaktadır. Bu ekibin artık en önemli amaçları Galaksiyi tehlikelere karşı korumak ve en büyük tehdidi oluşturan kürenin peşindeki düşmanlarla mücadele etmektir.

Bu Filme 89 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. Nefrayto dedi ki:

  İlk açılış sahnesinde, o hastalıkla ailemden birisi uğraşıp kurtulduğu için (Allah'a şükürler olsun) çok etkilendim ve devamında anne özlemini hep hissettirdiği - macerada sıkıp bunaltmadığı - sonunda da duygusallığa bağladığı için çok sevdim ve 9/10 puan verdim. Filmakinesi.org harika bir görüntü kaliteniz var, maşallah nazar değmesin :))

 2. Groot dedi ki:

  adım groot

 3. ahmet dedi ki:

  yav filimden geçek insanları çıkarsak direk animasyon filimi oluyor zaten gerçek insanlarda da bi ton animasyon var

 4. Gruth dedi ki:

  çok fazla efekt var çok yoruyo gözü flim bir yerden sonra acayip bayıyor sevmedim sıkıcı

 5. M.ali dedi ki:

  ben cok beğendim eğlenceli film.

 6. Milka Mor İneği dedi ki:

  Nigar! beğeneceğine eminim. yani film zevkin berbat değilse hasjdhasd

 7. Murat dedi ki:

  Siteniz mükemmel. Teşekkür ederim filmakinesi ailesi.

 8. AmonRa38 dedi ki:

  Arşiv de yerini aldi. Soyleyebilecegim bu kadar. Film muthis. Aksiyon komedi mizah bilim kurgu her sey var ya :D ozellikle efect lere bittim :)

 9. JokeK dedi ki:

  Sony Walkmani de bu filmde gördümya rahatladım :D