Frank (2014) Türkçe Dublaj HD Full izle

Frank (2014) Türkçe Dublaj HD Full izle

Yükleniyor
Reklamı Geç

Filmin Konusu

İrlanda ve İngiltere’de çekimleri tamamlanan Frank filmi 2014 yılının 5. ayında Türk izleyicilerin karşısına çıkarak iyi bir beğeni almıştı. Gizemli ve dramatik komedi unsurları ile yapılan filmin yapım aşamasında ünlü yazar ve editör Lenny Abrahamson yönetmenlik yapmıştır. Frank filminin başrol karakterleri olarak ise Michael Fassbender, Domhnall Gleeson ve Maggie Gyllenhaal seçilmiştir. 16 Mayıs 2014 tarihinde Türk seyirciyle buluşan Frank sonunda sitemizde Türkçe Dublaj olarak yayınlanmıştır.

Genç ve yetenekli bir müzisyen olan Frank’in önderliğinde bir müzik grubuna katılmasını ve ondan sonra yaşanan trajikomik maceraları ele alan Filmde Jon’un gözünden grup içerisinde yaşananlara şahit olmamızı sağlıyor. Fassbender takma ismine sahip olan Frank grubun lideri olarak karşımıza çıkıyor ve bir müzik grubu ile sahip olunabilecek en tuhaf karakterlerden biri haline geliyor. Koyduğu kuralları ise taktığı komik bir maske ile tamamlayan Frank bu maskeye fazlasıyla bağlanıyor… Filmin öyküsü ise gerçekten var olan bir İngiliz müzik grubundan esinleniliyor.

Bu Filme 1 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

  1. Boyka dedi ki:

    Açıkçası otobüs yolculuklarında bu tür filmlere rastlamak mümkün. insanlar neye göre değerlndirerek buna o puanı vermişler yada neden puan vermişler anlayamadım. çok gereksiz bir film. kesinlikle izlememenizi öneririm. zaman kaybı