Kullanıcı Ort: 8.3 / 10           Toplam Oy: 3
Evim Sensin 720p izle
Tür:
Dram, Fantastik, Roman, Romantik
Kategori:
2012 Filmleri, HD Film izle, Yerli Filmler
Yapım:
Türkiye
IMDB Puanı:
5.0
Film Süresi:
Yönetmen:
Özcan Deniz
Oyuncular:
Fahriye Evcen, Gizem Denizci, Özcan Deniz, Rafi Emeksiz
Etiketler:
, , , ,

Evim Sensin 720p izle

Sorunlar İçin Sık Sorulan Soruları Okuyun


Filmin Konusu

Özcan Deniz’in yönetmenliğiniy yaptığı Evim Sensin filmi 2 Kasım 2012 tarihinde Türkiye sinemalarıyla buluştu. Tüm izleyenleri ağlama krizlerine sokan bu film fazlasıyla iyi beğeniler kazandı. Evim Sensin filminin başrollerinde Özcan Deniz, Gizem Denizci ve Fahriye Evcen yer alıyor.
Leyla çok kötü bir ayrılık sonrası kırılmış kalbimin acısını bir türlü dindiremezken mecburi olarak babasının evine geri döner ve bir taraftan kırılmış yüreğini onarmaya çalışırken bir yandanda sert mizaçlı babası ile arasını düzelmeye çalışmaktadır. Doğup büyüdüğü eve girdiği andan itibaren önünde ki en zor 4 seneyi geçireceğinden habersiz durumdadır. Diğer yandan İskender isimli genç adam Leyla ile karşılaşıncaya kadar sadece kendi menfaati için yaşamış bir adamdır. Küçüklüğünden beri anne babasızdır ve yetimhanede büyümüştür. Hayatı boyunca kendisine ait bir evi dahi olmamıştır. Fakat o öyle bir meslek seçmiştir ki, kendisinin hiç evi olmamasına karşın, başkalarına ev yapmayı tercih ettiği bir mesleği seçmiştir. Bir gün İskender ve Leyla bir yerde göz göze gelirler ve başka bir şey yaşanmaz. Bakışmalarının ardından uzun bir süre geçtikten sonra aşkları bir şekilde onları bulur ve hızla büyümeye başlar. İskender yanlızlığın ne kadar acı olduğunu Leyla ise aşksızlığın ne kadar acı olduğunu böylece anlamışlardır. İki insanın dünyaları birbirlerine bu kadar uzak olmasına rağmen onlar için hiç birşey engel olmamıştır ve hep aradıkları şeyi birbirlerinde bulmuşlardır. İskender hiç bu duyguları tadacağını düşünmezken birden bire karşısına Leyla çıkmıştır. Bir koca olma, yarın ne yapacağını planlama ve bir kadına ait olma duygusunu düşüneceği aklının ucundan bile geçmezken tüm bu duygulara birden bire sahip olmuştur. İskender çok fazla gülen biri bile değilken, Leyla ona kalbini açar ve aşk dolu harika bir dünyayı İskender’e armağan eder. Herşey çok güzel giderken ve aşkları bu kadar güzelken Leyla’nın başına amansız bir hastalık gelir ve tüm hayalleri alt üst olur. Deliler gibi aşık bu iki insanın birbirlerine olan aşkları o kadar güçlüdür ki, hiç birşey bunu yaşamaya engel değildir. İtina ile kurulan bu aşk dünyasında İskender’in evi artık Leyla’dır.

Bu Filme 9 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. nur dedi ki:

  2004 yapımı kore filmi A Moment to Remember'dan uyarlama tamamen. Gerçi uyarlama denir mi bilemiyorum kopyala yapıştır resmen. Replikler tamamen aynı. Orjinalini izleyin daha güzel.

 2. Alp dedi ki:

  Bu kadar saçma bişey olmaz ztn Tüm markadan soğudum Lanet olsun miydem bulandı

 3. Burak dedi ki:

  Bu filmi daha önce izlemiştim çok güzel ve arkadaşıma izlettirmek için de yeniden indiriyorum bu tür filmler çok güzel :-)

 4. bagila1999 dedi ki:

  Güzel film. Ama sonu kötü bitiyor. Devamı olduğunu istiyorum.

 5. muammer dedi ki:

  dram sevmem ama çok güzel bir film. nerdeyse ağlayacaktım.

 6. Bilgehan dedi ki:

  Yazmazdım da 4.6 nedir? Olmuş mu sizce. Şu ana kadar izlemediyseniz izleyin. En iyi beş tür aşk/dram filminin içindedir kendileri. (benim fikrim tabi)

 7. Cas dedi ki:

  Süper flim ynlız sonu kötü bitiyor.Kesinlkle izleyin...

 8. Arif dedi ki:

  Helal olsun süper film. Devamı da olsa iyi olur. Yani bu tarzda bi film olsa. Çok duygusal bi film.

 9. cennet dedi ki:

  En güzel filim izlemek den bikmiyorum