Kullanıcı Ort: 4 / 10           Toplam Oy: 2
Dark Touch – Telekinezi Türkçe Dublaj 720p izle
Tür:
Gerilim - Heyecan, Korku
Kategori:
2013 Filmleri, HD Film izle, Türkçe Dublaj Filmler
Yapım:
Fransa , İrlanda , İsveç
IMDB Puanı:
4.8
Film Süresi:
Yönetmen:
Marina de Van
Oyuncular:
Charlotte Flyvholm, Marcella Plunkett, Missy Keating, Pádraic Delaney
Etiketler:
, , ,

Dark Touch – Telekinezi Türkçe Dublaj 720p izle

Filmin Konusu

Fransa, İsveç ve İrlanda gibi 3 ayrı ülkede çekimleri tamamlanan Telekinezi filmi korku gerilim türü olarak 18 Nisan 2013’te ilk gösterimini sergilemiş ve 23 Mayıs 2014 tarihi itibariyle ülkemiz seyircileri ile beyaz perde de buluşmuştur. 2 Milyon Euro’yu geçen çekim bütçesi ile tamamlanan Dark Touch filmi 2587 kişi tarafından 4,8 değerinde İMDB puanına layık görülmüştür. İMDB puanına aldanıpta izlememezlik yapmanızı tavsiye etmem çünkü, korku filmleri genelde hep düşük alır. Genç aktris, yazar ve direktör Marina de Van’ın hikayesini kendi elleriyle yazdığı ve yönetmenliğini yaptığı Telekinezi filmi izleyenlerin karşısına başrol olarak Missy Keating, Marcella Plunkett ve Padraic Delaney gibi isimleri getirmiştir. Toplam izlenim süresi olarak 90 dakikaya sahip olan yapımı korku tutkunlarına özel olarak türkçe dublaj 720p kalitesinde sunmaktan gurur duyarım.

Neve 11 yaşında henüz küçük bir kızdır ve İrlanda gibi kasvetli bir ülkenin insanlarından uzak kuytu bir kasabada ailesiyle birlikte yaşamaktadır. Günün birinde ailesi ile birlikte küçük kardeşinin acımasızca öldürülmesine tanık olan küçük kız, bu vahşetten geriye tek canlı kalan kişidir. Olay yerine gelen polis araştırmaları sonucu cinayetin azılı bir çetenin olduğu kanısına varsalar da, Neve tüm gerçeklere çok farklı açıdan şahit olmuştur! Çünkü bu katliamı yapan sıradan bir şey veya biri değildir. Ona göre ailesini öldüren evinin içinde bulunan bir takım nesneler veya gizemli unsurlar tarafından yapılmıştır. Ancak bu tür bir şeye polisin inanması imkansız olduğu için kızın hayal gördüğünü ve küçük kızın bir travma geçirdiğini düşünürler….

Bu Filme 4 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. karaoke dedi ki:

  BU FILMI İZLEMEYİN.ÇOK KÖTÜ.KORKU FİLMLERİNE RESMEN HAKARET BİR FİLM

 2. esedullah dedi ki:

  korku filminden anlamayanlar yorum yapmasın lütfen.film son 2 dakikasına kadar merak ve gizemli bıraktı izleyenleri.ve son dakikada da öylece bitirdiler.güzel film puanum 6

 3. hüseyin günhar dedi ki:

  arkasaşlar tamamen zaman kaybı.

 4. MUSTAFA AKSAN dedi ki:

  İLK 15 DAKİKADAN SONRA ARIZA MEYDANA GELİYOR.SEYREDİLEMEYECEK KADAR KÖTÜ.BİLGİNİZE.