Kullanıcı Ort: 8.3 / 10           Toplam Oy: 12
Da Vinci Şifresi Türkçe Dublaj izle
Tür:
Gerilim - Heyecan, Gizem
Kategori:
2006 Filmleri, HD Film izle, Türkçe Dublaj Filmler
Yapım:
ABD
IMDB Puanı:
6.6
Film Süresi:
Yönetmen:
Ron Howard
Oyuncular:
, , Jean Reno, Paul Bettany,
Etiketler:

Da Vinci Şifresi Türkçe Dublaj izle

Sorunlar İçin Sık Sorulan Soruları Okuyun


Filmin Konusu

Robert Langdon, sembol uzmanıdır ve kendini beklenmedik bir anda çok gizemli bir cinayet olayının içinde bulur. Ansızın bir gece, Louvre müzesi müdürü öldürülmüş olarak bulunur. Bedenine çizilmiş olan simgeler nedeni ile simgebilim Profesörü Robert, müzeye çağırılır. Hayatını kaybeden müze müdürü ardında esrarengiz bir simge dizimi ve ipuçları bırakmıştır. Polis kriptoloji uzmanı ve aynı zaman da müdürün torunu olan Sophie Neveu’nün de yardımı ile, Leonardo Da Vinci’nin çalışmalarında bir sürü akıl almaz sırrı çözer. Bütün bu sırlar, Robert ve Sophie’nın hayatlarını 2000 yıldır gizli kalan eski bir gizemi korumaya adamış gizli bir tarikata götürür.

Bu Filme 3 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

  1. vatikanus necropolis dedi ki:

    Filmde adı geçen magdanela lı meryem Hz isanın eşidir. Hz. meryemle karıştırmayın. ve bu senaryo değil gerçektir. diğer bir gerçek ise magdalenalı meryem, Hz. isa çarmıha gerildiğinde hamiledir. Hz. isa nın soyu günümüze kadar devam etmiştir. tabi nerede olduğunu bilemeyiz. Hz isanın soyu filmdeki gibi siyonistlerin güvenliğine kaldıysa, hz. isaya yapılanları onlarada yapmış olmaları içten bile değildir.

  2. Kerim dedi ki:

    Ve film mükemmel. Mutlaka izleyiniz. Aslında hristiyanlık diye birşey kalmadığı, eskiden beri Pagan dininin ritüelleri ile yoğrulduğundan ve aslını kaybettiğinden bahsediyor. Bu filmi Ata Nirun'un "Meryem, Bülbül dağının sırrı' kitabını okuduktan sonra izlemek lazım. :)

  3. açılmayındoktordeğilim dedi ki:

    ağzınıza sağlık çok güzel olmuş dublaj yapan elleriniz dert görmesin bide çevrilip s