Tür:
Dram, Roman, Romantik
Kategori:
2015 Filmleri, 720p film izle, Film izle, HD Film izle, İMDB 7.0 +, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler
Yapım:
İngiltere, ABD
IMDB Puanı:
7.1
Yönetmen:
Thomas Vinterberg
Oyuncular:
, Matthias Schoenaerts, Michael Sheen
Etiketler:

Çılgın Kalabalıktan Uzak TR Dublaj & Altyazılı 720p izle

Reklamı Geç 9 saniye kaldı...
Sorunlar İçin Sık Sorulan Soruları Okuyun


Filmin Konusu

Çekimlerin büyük bölümünün İngiltere’de yapıldığı Çılgın Kalabalıktan Uzak adlı Aşk ve Dram türdeki film 15 Mayıs 2015 tarihinde Türkiye’de vizyona girmiş ve IMDB’de 7,2 değerinde puan ile sabitlenmiş durumdadır. Dram ve Savaş türü yapımlarda pek çok imzası bulunan Thomas Vinterberg’in yönetmenliğini üstlendiği Far from the Madding Crowd filmi Thomas Hardy’in romanından beyazperdeye uyarlanmıştır. Başrolü paylaşan isimler arasında ise Sürücü gibi başyapıtlar da adı geçen güzel aktris Carey Mulligan başta olmak üzere Matthias Schoenaerts ve Michael Sheen gibi isimler yer almaktadır. 1 saat 59 dakikalık seyir keyfi sunan filmin hasılatı ise resmi kaynaklara göre 27 Milyon Dolar civarındadır.

Wessex kasabasında 19. Yüzyılda geçen hikayenin anlatıldığı filmde, İngiltere’nin kadınlar için uyguladığı pek çok yasak varken Batsheba adında ki genç kadın konulan kuralların neredeyse hiç birine uymayarak istediği gibi özgür yaşamayı tercih etmiştir. Elbette içerisinde olduğu çevreye göre alışılmışın dışında bir hayat sürdüren genç kadın hayatını kendi bildiği doğrulara göre yaşarken, ona aşık üç farklı adamın hayatını da alt üst ediyor…

Bu Filme 28 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

  1. Teknikerozcan dedi ki:

    Seyretmediğim bir filme yorum yapmam. Boş vakit varken seyredilebilecek bir filim. Fakat ımd puanı olarak bu puanı hak etmiyor. 5 puanı geçmez. Konusu bir bayan 3 adam bayan ilk adama aşık oluyor. Sondan başa doğru evlenmeye başlıyor. Sonuç olarak filmin konusu hayata dair bence çok önemli mesajlar içermiyor.