Kullanıcı Ort: 8 / 10           Toplam Oy: 4
Carrie Günah Tohumu Türkçe Dublaj Full HD izle

Carrie Günah Tohumu Türkçe Dublaj Full HD izle

( HD Kalite ) Tek VidMoly Tek ODK Tek Netu Tek Mail.ru FragmanYorum yap

Sorunlar İçin Sık Sorulan Soruları Okuyun


Filmin Konusu

Günah Tohumu filminin İMDB puanı 6.1 olarak karşımıza çıkıyor ve bu oran bir korku filmi için gerçekten iyi gibi duruyor. 8 Kasım 2013’te Sinemalarda yerini alan ve başrolde Chloe Moretz’i izlediğimiz genç yıldızı görüyoruz. Genç oyuncunun şimdiden aldığı bu zor roller ile gelecekte oldukça başarılı bir oyuncu olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Aynı zamanda ona eşlik eden diğer başrol oyuncuları ise Julianne Moore ve Gabriella Wilde’ı görüyoruz.
Filmde özel güçlere sahip ergenlik çağını yaşayan genç bir kız konu alınıyor. Çevresinden sürekli gördüğü kötü davranışlar ile tartaklanan ve artık çekemediği ve sabrının son sınırına geldiği anları görüyoruz.
Henüz ergenlik çağında olan Carrie okula gittiğinde arkadaşları tarafından sürekli dalga geçtikleri biz kızdır ve ona çok kötü davranırlar. Eve geldiğinde ise çok fazla dindar olan ailesi tarafından hor görülmektedir. Fakat Carrie’nin sır gibi sakladığı özel güçleri bulunmaktadır. Bir akşam okul balosuna gittiğinde arkadaşları yine onunla dalga geçmeye çalışırlar fakat artık Carrie’nin sabrı kalmamıştır ve arkadaşına Dünya’nın kaç bucak olduğunu gösterme zamanı gelmiştir. Günah tohumu filminin yönetmenliğini üstlenen ve aynı zamanda Erkekler Ağlamaz filminin de yönetmenliğini yapan Kimberly Peirce’ın başarılı filmlerinden birini daha izleme fırsatı buluyoruz.

Bu Filme 8 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. h.dilek dedi ki:

  zaman kaybı çok vasat

 2. hoho dedi ki:

  inanılmaz güzel tam 10_15 yaş arası bir film

 3. x dedi ki:

  Zaten bu film, kitaptan uyarlamadır. Cahil cahil konuşup durmayın.

 4. telekinezi dedi ki:

  harika bi film bu güçlerin bendede olmasını isterdim

 5. deniz dedi ki:

  güzel bir filmdi izleyin bence

 6. belgin şişman dedi ki:

  ben 12 yasındayım. bu filmi ailece izledik cok etkılendım. bütün arkadaslarıma tavsıye ediyorum izleyin diye. ikinciye izliyorum. cok ılgınc filmdi. korku, heyecan, gerilim, şaşkınlık ve üzüntü içinde merakla izledim simdi ikinciye izliyorum . tesekkürler

 7. Burak dedi ki:

  Efektler falan çok güzel. Ama konu biraz muallakta kalmış. Doldurulması gereken boşluklar vardı. Hikaye biraz daha ayrıntılandırılsa, çok daha güzel olabilirmiş film.

 8. küçükşeytan dedi ki:

  Filmin sonundaki alakasız müzik de neyin nesi