Kullanıcı Ort: 7 / 10           Toplam Oy: 1
Blackbird – Karakuş Türkçe Dublaj 720p izle
Tür:
Dram
Kategori:
2012 Filmleri, HD Film izle, İMDB 7.0 +, Türkçe Dublaj Filmler
Yapım:
IMDB Puanı:
7.1
Film Süresi:
Yönetmen:
Jason Buxton
Oyuncular:
Alex Ozerov, Alexia Fast, Connor Jessup, Michael Buie
Etiketler:

Blackbird – Karakuş Türkçe Dublaj 720p izle

Filmin Konusu

Zorbalık, korku kültürü ve sanal kimlikler buluştuğunda sonuç felakettir; kendimizi yine kendi inşa ettiğimiz hapishanelerde bulabiliriz. Sorunlu ve inatçı, Kafka okuru genç Sean, Kanada´da küçük bir kasabanın uyumsuz gotik öğrencilerindendir. Okul arkadaşlarının sürekli baskısından kendini korumaya çalışırken, internet üzerinden birini ölümle tehdit etmiş olur. Sonunda tutuklanır, ıslahevine konur, medya ve yetkililer tarafından Columbine benzeri bir silahlı katliam planladığı iddiasıyla haksız yere suçlanır. Paranoyanın kol gezdiği kasaba halkı tarafından dışlanan Sean´ın tek umudu lekeli imajını düzeltmek ve masum olduğunu popüler kız arkadaşı Deanna´ya kanıtlamaktır.

Filmakinesi.com

Bu Filme 2 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

  1. The İnsan dedi ki:

    bence harika bir film konusu muhteşem Ön yargılar, İnsan psikolojisi ve ötekileştirmeyi çok güzel bir şekilde anlatıyor kendimizi birazda olsa sorgulamamızı sağlıyor tebrikler.

  2. hatice dedi ki:

    Bence gayet başarılı bir filmdi. İnsanları dış görünüşlerine göre nasıl ötekileştirdiğimizi, etiketlediğimizi gayet güzel anlatmış. Ben filmi çok sevdim.