Kullanıcı Ort: 7 / 10           Toplam Oy: 1
Annemle Geçen Yaz Türkçe Dublaj izle
Tür:
Dram, Komedi
Kategori:
2015 Filmleri, HD Film izle, Türkçe Dublaj Filmler
Yapım:
Brezilya
IMDB Puanı:
7.8
Film Süresi:
Yönetmen:
Anna Muylaert
Oyuncular:
Helena Albergaria, Michel Joelsas, Regina Casé
Etiketler:

Annemle Geçen Yaz Türkçe Dublaj izle

Filmin Konusu

Kızını yetiştirmeleri için Pernambuco’da küçük bir kasabada akrabalarına bıraktıktan sonra; Val 13 yılını, Sao Paulo’da Fabinho’ya bakıcılık yaparak geçirir. Ekonomik gücü vardır ama Jessica’yı büyütememiş olmanın suçluluğuyla yaşamak zorundadır. Fabinho’yla yaşıt olan öz kızı üniversite giriş sınavları için Val’i arayıp ondan yardım istediğinde kendisine sanki ikinci bir şans vermiştir.

Jessica, Sao Paulo’ya gelip üniversite sınavlarına girmek istemektedir. Annesi Val, hem bu duruma sevinir hem de endişelenir. Val, işverenlerinin rızası ve desteği sayesinde, uzun zamandır düşlediği kızına tekrar yakın olmak için hazırlıklara başlar …

Fakat Jessica geldiğinde, birlikte yaşamak hiç kolay olmaz. Kız, kendisinden beklendiği gibi uyumlu davranmaz ve evin içinde gerilim yaratmaya başlar.

Kızın kişiliği ve açık sözlülüğünden herkes etkilenecektir. Çok geçmeden Val kendini, oturma odasıyla mutfak arasında bir ayrımın tam ortasında, hayatla yüzleşmenin yeni bir yolunu bulmak zorunda olduğu bir yerde bulur.

Bu Filme 7 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

  1. rahsante dedi ki:

    çok acıklı yaa. hem güldürüp hem ağlatan filmlerden, bir o kadar da gerilimli. İspanya değil Brezilya filmi bu arada. tavsiye ediyorum.8/10

  2. Gokyuzuaydin dedi ki:

    Daha önce izleyip de burda görünce yorumlara bir bakayım dedim bu kadar güzel bir yapıta yapılan yorumlar beni üzdü..gerçek bir sinema izleyicisi ancak bu filmden anlar.sinema insan toplumumun bir aynasıdır. Yukardaki yorumlara bakıpda izlememezlik yapmayın. Film sınıf ayrımına, anne çocuk ilişkisini,modern hayatta çalışmak zorunda kalan anneleri üst sınıftan alt sınıfa kadar yaşadığı kopuk annelik duyguları ve hayatı kısaca 3 dünya ülkelerinin yaşadığı tuplumsal sınıf ayrılıklarını bir evde çalışan ve işveren iki aile ile mükemmel bir şekilde anlatmış ve izlerken müthiş keyif almıştım. Regina case muhteşemdi. .

  3. Ali Turhan dedi ki:

    Zamanınız boşsa izleyebilirsiniz.